













MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC NVIDIA 12 GB GDDR7
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: VGAMISNVDM243
- Тегло: 1.23kg
- SKU: VGAMISNVDM243
639.14€ (1,250.06лв.)
без ДДС: 532.62€ (1,041.71лв.)
![]() |
12 x 60.36 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC NVIDIA 12 GB GDDR7
, VGAMISNVDM243
, MSI
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC NVIDIA 12 GB GDDR7
, цена MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC NVIDIA 12 GB GDDR7
, оферти MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC NVIDIA 12 GB GDDR7
, ревю MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC NVIDIA 12 GB GDDR7
, промоция MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC NVIDIA 12 GB GDDR7
, онлайн магазин MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC NVIDIA 12 GB GDDR7
, поръчай MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC NVIDIA 12 GB GDDR7
, MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC NVIDIA 12 GB GDDR7 мнения
, MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC NVIDIA 12 GB GDDR7 сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, msi {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC NVIDIA 12 GB GDDR7
, гаранция MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC NVIDIA 12 GB GDDR7
, бърза доставка MSI GeForce RTX 5070 12G VENTUS 2X OC NVIDIA 12 GB GDDR7
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, MSI VGAMISNVDM243 характеристики
, MSI VGAMISNVDM243 спецификации
, MSI VGAMISNVDM243 review
, MSI VGAMISNVDM243 сравнение
, MSI VGAMISNVDM243 отзиви
, MSI VGAMISNVDM243 намаление
EAN: 4711377308229
MPN: V532-003R
Technical Specifications
| CUDA | Yes |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Processor boost clock speed | 2542 MHz |
| Graphics processor | GeForce RTX 5070 |
| CUDA cores | 6144 |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Discrete graphics card memory | 12 GB |
| Memory bus | 192 bit |
| Graphics card memory type | GDDR7 |
| Data transfer rate | 28 Gbit/s |
| SFF ready | Yes |
| Form factor | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Cooling technology | MSI TORX FAN 5.0 |
| Cooling type | Active |
| Product colour | Black |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Minimum system power supply | 650 W |
| Supplementary power connectors | 1x 16-pin |
| Power consumption (typical) | 250 W |
| Depth | 50 mm |
| Weight | 774 g |
| Height | 126 mm |
| Length | 236 mm |
| Overclocked (OC) edition | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| HDCP | Yes |
| OpenGL version | 4.6 |
| DirectX version | 12 Ultimate |
| Dual Link DVI | No |
| TV tuner integrated | No |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.15 kg |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| HDMI version | 2.1b |
| DisplayPort version | 2.1b |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 23.5 x 31 x 9 cm
Weight: 1.23 kg

