











MSI GeForce RTX 5050 8G GAMING OC NVIDIA 8 GB GDDR6
- Наличност: Изчерпан
- Модел: VGAMISNVDM267
- Тегло: 0.82kg
- SKU: VGAMISNVDM267
281.89€ (551.33лв.)
без ДДС: 234.91€ (459.44лв.)
![]() |
12 x 26.62 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI GeForce RTX 5050 8G GAMING OC NVIDIA 8 GB GDDR6
, VGAMISNVDM267
, MSI
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете MSI GeForce RTX 5050 8G GAMING OC NVIDIA 8 GB GDDR6
, цена MSI GeForce RTX 5050 8G GAMING OC NVIDIA 8 GB GDDR6
, оферти MSI GeForce RTX 5050 8G GAMING OC NVIDIA 8 GB GDDR6
, ревю MSI GeForce RTX 5050 8G GAMING OC NVIDIA 8 GB GDDR6
, промоция MSI GeForce RTX 5050 8G GAMING OC NVIDIA 8 GB GDDR6
, онлайн магазин MSI GeForce RTX 5050 8G GAMING OC NVIDIA 8 GB GDDR6
, поръчай MSI GeForce RTX 5050 8G GAMING OC NVIDIA 8 GB GDDR6
, MSI GeForce RTX 5050 8G GAMING OC NVIDIA 8 GB GDDR6 мнения
, MSI GeForce RTX 5050 8G GAMING OC NVIDIA 8 GB GDDR6 сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, msi {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален MSI GeForce RTX 5050 8G GAMING OC NVIDIA 8 GB GDDR6
, гаранция MSI GeForce RTX 5050 8G GAMING OC NVIDIA 8 GB GDDR6
, бърза доставка MSI GeForce RTX 5050 8G GAMING OC NVIDIA 8 GB GDDR6
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, MSI VGAMISNVDM267 характеристики
, MSI VGAMISNVDM267 спецификации
, MSI VGAMISNVDM267 review
, MSI VGAMISNVDM267 сравнение
, MSI VGAMISNVDM267 отзиви
, MSI VGAMISNVDM267 намаление
EAN: 4711377379946
MPN: RTX 5050 8G GAMING OC
Technical Specifications
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| CUDA | Yes |
| CUDA cores | 2560 |
| Graphics processor | GeForce RTX 5050 |
| Processor boost clock speed | 2632 MHz |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| Discrete graphics card memory | 8 GB |
| Memory bus | 128 bit |
| Graphics card memory type | GDDR6 |
| Data transfer rate | 20 Gbit/s |
| Cooling type | Active |
| Form factor | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Product colour | Black |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Supplementary power connectors | 1x 8-pin |
| Minimum system power supply | 550 W |
| Height | 120 mm |
| Weight | 497 g |
| Depth | 41 mm |
| Length | 202 mm |
| Overclocked (OC) edition | Yes |
| DirectX version | 12 Ultimate |
| Dual Link DVI | No |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| OpenGL version | 4.6 |
| TV tuner integrated | No |
| Package type | Box |
| Package weight | 859 g |
| Cables included | Power |
| HDMI ports quantity | 1 |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| DisplayPort version | 2.1b |
| Interface type | PCI Express x16 5.0 |
| HDMI version | 2.1b |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 20.6 x 28.2 x 7.5 cm
Weight: 0.82 kg

