















MSI GAMING GeForce RTX 5070 12G TRIO OC NVIDIA 12 GB GDDR7
- Наличност: Изчерпан
- Модел: VGAMISNVDM248
- Тегло: 1.10kg
- SKU: VGAMISNVDM248
766.07€ (1,498.30лв.)
без ДДС: 638.39€ (1,248.58лв.)
![]() |
12 x 72.34 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI GAMING GeForce RTX 5070 12G TRIO OC NVIDIA 12 GB GDDR7
, VGAMISNVDM248
, MSI
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете MSI GAMING GeForce RTX 5070 12G TRIO OC NVIDIA 12 GB GDDR7
, цена MSI GAMING GeForce RTX 5070 12G TRIO OC NVIDIA 12 GB GDDR7
, оферти MSI GAMING GeForce RTX 5070 12G TRIO OC NVIDIA 12 GB GDDR7
, ревю MSI GAMING GeForce RTX 5070 12G TRIO OC NVIDIA 12 GB GDDR7
, промоция MSI GAMING GeForce RTX 5070 12G TRIO OC NVIDIA 12 GB GDDR7
, онлайн магазин MSI GAMING GeForce RTX 5070 12G TRIO OC NVIDIA 12 GB GDDR7
, поръчай MSI GAMING GeForce RTX 5070 12G TRIO OC NVIDIA 12 GB GDDR7
, MSI GAMING GeForce RTX 5070 12G TRIO OC NVIDIA 12 GB GDDR7 мнения
, MSI GAMING GeForce RTX 5070 12G TRIO OC NVIDIA 12 GB GDDR7 сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, msi {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален MSI GAMING GeForce RTX 5070 12G TRIO OC NVIDIA 12 GB GDDR7
, гаранция MSI GAMING GeForce RTX 5070 12G TRIO OC NVIDIA 12 GB GDDR7
, бърза доставка MSI GAMING GeForce RTX 5070 12G TRIO OC NVIDIA 12 GB GDDR7
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, MSI VGAMISNVDM248 характеристики
, MSI VGAMISNVDM248 спецификации
, MSI VGAMISNVDM248 review
, MSI VGAMISNVDM248 сравнение
, MSI VGAMISNVDM248 отзиви
, MSI VGAMISNVDM248 намаление
EAN: 4711377303927
MPN: V532-019R
Technical Specifications
| CUDA cores | 6144 |
| Processor boost clock speed | 2610 MHz |
| Graphics processor | GeForce RTX 5070 |
| CUDA | Yes |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Graphics card memory type | GDDR7 |
| Memory bus | 192 bit |
| Discrete graphics card memory | 12 GB |
| Data transfer rate | 28 Gbit/s |
| Cooling type | Active |
| Product colour | Black |
| Form factor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Number of slots | 2 |
| Number of fans | 3 fan(s) |
| Power consumption (typical) | 250 W |
| Supplementary power connectors | 1x 16-pin |
| Minimum system power supply | 650 W |
| Weight | 1.19 kg |
| Length | 338 mm |
| Depth | 50 mm |
| Height | 140 mm |
| DirectX version | 12 Ultimate |
| OpenGL version | 4.6 |
| HDCP | Yes |
| TV tuner integrated | No |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| Dual Link DVI | No |
| Overclocked (OC) edition | Yes |
| Package weight | 1.71 kg |
| Package type | Box |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| HDMI version | 2.1b |
| DisplayPort version | 2.1b |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| HDMI ports quantity | 1 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 10 x 41 x 26 cm
Weight: 1.1 kg

