



















MSI GAMING GeForce RTX 5060 TI 16G OC NVIDIA 16 GB GDDR7
- Наличност: Изчерпан
- Модел: VGAMISNVDM253
- Тегло: 1.31kg
- SKU: VGAMISNVDM253
538.82€ (1,053.85лв.)
без ДДС: 449.02€ (878.21лв.)
![]() |
12 x 50.88 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI GAMING GeForce RTX 5060 TI 16G OC NVIDIA 16 GB GDDR7
, VGAMISNVDM253
, MSI
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете MSI GAMING GeForce RTX 5060 TI 16G OC NVIDIA 16 GB GDDR7
, цена MSI GAMING GeForce RTX 5060 TI 16G OC NVIDIA 16 GB GDDR7
, оферти MSI GAMING GeForce RTX 5060 TI 16G OC NVIDIA 16 GB GDDR7
, ревю MSI GAMING GeForce RTX 5060 TI 16G OC NVIDIA 16 GB GDDR7
, промоция MSI GAMING GeForce RTX 5060 TI 16G OC NVIDIA 16 GB GDDR7
, онлайн магазин MSI GAMING GeForce RTX 5060 TI 16G OC NVIDIA 16 GB GDDR7
, поръчай MSI GAMING GeForce RTX 5060 TI 16G OC NVIDIA 16 GB GDDR7
, MSI GAMING GeForce RTX 5060 TI 16G OC NVIDIA 16 GB GDDR7 мнения
, MSI GAMING GeForce RTX 5060 TI 16G OC NVIDIA 16 GB GDDR7 сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, msi {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален MSI GAMING GeForce RTX 5060 TI 16G OC NVIDIA 16 GB GDDR7
, гаранция MSI GAMING GeForce RTX 5060 TI 16G OC NVIDIA 16 GB GDDR7
, бърза доставка MSI GAMING GeForce RTX 5060 TI 16G OC NVIDIA 16 GB GDDR7
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, MSI VGAMISNVDM253 характеристики
, MSI VGAMISNVDM253 спецификации
, MSI VGAMISNVDM253 review
, MSI VGAMISNVDM253 сравнение
, MSI VGAMISNVDM253 отзиви
, MSI VGAMISNVDM253 намаление
EAN: 4711377335720
MPN: RTX 5060 Ti 16G GAMING OC
Technical Specifications
| CUDA | Yes |
| Graphics processor | GeForce RTX 5060 Ti |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| CUDA cores | 4608 |
| Graphics processor family | NVIDIA |
| Processor boost clock speed | 2647 MHz |
| Maximum displays per videocard | 4 |
| Discrete graphics card memory | 16 GB |
| Graphics card memory type | GDDR7 |
| Memory bus | 128 bit |
| Data transfer rate | 28 Gbit/s |
| Cooling type | Active |
| Product colour | Black |
| Form factor | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Illumination colour | Multi |
| Illumination | Yes |
| Number of fans | 2 fan(s) |
| Power consumption (typical) | 180 W |
| Supplementary power connectors | 1x 16-pin |
| Minimum system power supply | 600 W |
| Weight | 781 g |
| Depth | 51 mm |
| Length | 247 mm |
| Height | 135 mm |
| Overclocked (OC) edition | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| OpenGL version | 4.6 |
| DirectX version | 12 Ultimate |
| TV tuner integrated | No |
| Dual Link DVI | No |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.18 kg |
| Cables included | Power |
| DisplayPort version | 2.1b |
| DisplayPorts quantity | 3 |
| HDMI version | 2.1b |
| Interface type | PCI Express x16 5.0 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Products per shipping (inner) case | 1 pc(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 25 x 32.5 x 9 cm
Weight: 1.31 kg

