













MSI Claw A8 BZ2EM-025PL portable game console 20.3 cm (8") 1 TB Touchscreen Wi-Fi White
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KSLMISPRZ0002
- Тегло: 1.44kg
- SKU: KSLMISPRZ0002
999.24€ (1,954.34лв.)
без ДДС: 832.70€ (1,628.62лв.)
![]() |
12 x 94.36 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI Claw A8 BZ2EM-025PL portable game console 20.3 cm (8) 1 TB Touchscreen Wi-Fi White
, KSLMISPRZ0002
, MSI
, TV & Електроника
, купете MSI Claw A8 BZ2EM-025PL portable game console 20.3 cm (8) 1 TB Touchscreen Wi-Fi White
, цена MSI Claw A8 BZ2EM-025PL portable game console 20.3 cm (8) 1 TB Touchscreen Wi-Fi White
, оферти MSI Claw A8 BZ2EM-025PL portable game console 20.3 cm (8) 1 TB Touchscreen Wi-Fi White
, ревю MSI Claw A8 BZ2EM-025PL portable game console 20.3 cm (8) 1 TB Touchscreen Wi-Fi White
, промоция MSI Claw A8 BZ2EM-025PL portable game console 20.3 cm (8) 1 TB Touchscreen Wi-Fi White
, онлайн магазин MSI Claw A8 BZ2EM-025PL portable game console 20.3 cm (8) 1 TB Touchscreen Wi-Fi White
, поръчай MSI Claw A8 BZ2EM-025PL portable game console 20.3 cm (8) 1 TB Touchscreen Wi-Fi White
, MSI Claw A8 BZ2EM-025PL portable game console 20.3 cm (8) 1 TB Touchscreen Wi-Fi White мнения
, MSI Claw A8 BZ2EM-025PL portable game console 20.3 cm (8) 1 TB Touchscreen Wi-Fi White сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, msi {ucfirst}tv & електроника
, оригинален MSI Claw A8 BZ2EM-025PL portable game console 20.3 cm (8) 1 TB Touchscreen Wi-Fi White
, гаранция MSI Claw A8 BZ2EM-025PL portable game console 20.3 cm (8) 1 TB Touchscreen Wi-Fi White
, бърза доставка MSI Claw A8 BZ2EM-025PL portable game console 20.3 cm (8) 1 TB Touchscreen Wi-Fi White
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, MSI KSLMISPRZ0002 характеристики
, MSI KSLMISPRZ0002 спецификации
, MSI KSLMISPRZ0002 review
, MSI KSLMISPRZ0002 сравнение
, MSI KSLMISPRZ0002 отзиви
, MSI KSLMISPRZ0002 намаление
EAN: 4711377372701
MPN: BZ2EM-025PL
Technical Specifications
| Product colour | White |
| Analog thumbsticks | Yes |
| Gaming control technology | Analogue / Digital |
| Gaming control function buttons | Macro button |
| Gaming control function buttons | Vibration on/off button |
| Gaming control function buttons | D-pad |
| Gaming control function buttons | Menu button |
| Shoulder buttons | Yes |
| AC adapter power | 65 W |
| Battery capacity | 80 Wh |
| Number of battery cells | 4 |
| Depth | 126.2 mm |
| Width | 299.5 mm |
| Weight | 765 g |
| Height | 240 mm |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Yes |
| Internal memory | 24000 MB |
| Memory clock speed | 8000 MHz |
| Processor threads | 16 |
| Internal memory type | LPDDR5x |
| Processor boost frequency | 2 GHz |
| Fingerprint reader | Yes |
| Processor model | AMD Ryzen Z2 Extreme |
| Display | IPS-Level |
| HD type | Full HD+ |
| Display brightness | 500 cd/m² |
| Display diagonal | 20.3 cm (8") |
| Touchscreen | Yes |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Maximum refresh rate | 120 Hz |
| Anti-glare screen | Yes |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Built-in camera | No |
| Speaker power | 2 W |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Card reader integrated | Yes |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Built-in memory capacity | 1 TB |
| Storage media type | SSD |
| USB4 ports quantity | 2 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 15 x 33 x 12 cm
Weight: 1.435 kg

