





MSI B850 GAMING PLUS WIFI motherboard AMD B850 Socket AM5 ATX – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: B850 GAMING PLUS WIFI
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 1.76kg
207.30€ (405.44лв.)
без ДДС: 172.75€ (337.87лв.)
![]() |
12 x 19.58 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI B850 GAMING PLUS WIFI motherboard AMD B850 Socket AM5 ATX
, B850 GAMING PLUS WIFI
, MSI
, Дънни платки
, PC компоненти
, купете MSI B850 GAMING PLUS WIFI motherboard AMD B850 Socket AM5 ATX
, цена MSI B850 GAMING PLUS WIFI motherboard AMD B850 Socket AM5 ATX
, оферти MSI B850 GAMING PLUS WIFI motherboard AMD B850 Socket AM5 ATX
, ревю MSI B850 GAMING PLUS WIFI motherboard AMD B850 Socket AM5 ATX
, промоция MSI B850 GAMING PLUS WIFI motherboard AMD B850 Socket AM5 ATX
, онлайн магазин MSI B850 GAMING PLUS WIFI motherboard AMD B850 Socket AM5 ATX
, поръчай MSI B850 GAMING PLUS WIFI motherboard AMD B850 Socket AM5 ATX
, MSI B850 GAMING PLUS WIFI motherboard AMD B850 Socket AM5 ATX мнения
, MSI B850 GAMING PLUS WIFI motherboard AMD B850 Socket AM5 ATX сравнение
, евтин Дънни платки
, топ Дънни платки
, най-добър Дънни платки
, нов Дънни платки
, msi {ucfirst}дънни платки
, оригинален MSI B850 GAMING PLUS WIFI motherboard AMD B850 Socket AM5 ATX
, гаранция MSI B850 GAMING PLUS WIFI motherboard AMD B850 Socket AM5 ATX
, бърза доставка MSI B850 GAMING PLUS WIFI motherboard AMD B850 Socket AM5 ATX
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Дънни платки
, дънни платки в българия
, дънни платки techmag
, онлайн поръчка Дънни платки
, магазин за Дънни платки
, топ оферти Дънни платки
, MSI B850 GAMING PLUS WIFI характеристики
, MSI B850 GAMING PLUS WIFI спецификации
, MSI B850 GAMING PLUS WIFI review
, MSI B850 GAMING PLUS WIFI сравнение
, MSI B850 GAMING PLUS WIFI отзиви
, MSI B850 GAMING PLUS WIFI намаление
| Compatible processor series: | AMD Ryzen 8000 Series, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 9000 Series |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Supported processor sockets: | Socket AM5 |
| Maximum internal memory supported by processor: | 256 GB |
| Processor socket: | Socket AM5 |
| Motherboard chipset: | AMD B850 |
| Motherboard form factor: | ATX |
| Audio chip: | Realtek ALC897 |
| Motherboard chipset family: | AMD |
| Windows operating systems supported: | Windows 11 x64 |
| Audio output channels: | 7.1 channels |
| Product colour: | Black |
| Supported memory clock speeds: | 8200 MHz, 5600, 4800 |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Supported memory clock speed (max): | 8200 MHz |
| Maximum internal memory: | 256 GB |
| ECC сompatibility: | Non-ECC |
| Number of memory slots: | 4 |
| Supported memory types: | DDR5-SDRAM |
| Memory slots type: | DIMM |
| Width: | 243.8 mm |
| Depth: | 304.8 mm |
| Wi-Fi standards: | 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 7 (802.11be), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Ethernet interface type: | 5 Gigabit Ethernet |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors: | 4 |
| USB 2.0 connectors: | 4 |
| CPU fan connector: | Yes |
| Number of SATA III connectors: | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) connectors: | 1 |
| Number of RGB LED pin headers: | 3 |
| Total number of SATA connectors: | 4 |
| Number of CPU fan connectors: | 4 |
| RGB LED pin header: | Yes |
| Number of water pump connectors: | 1 |
| BIOS type: | UEFI AMI |
| RAID support: | Yes |
| Supported storage drive types: | HDD & SSD |
| Supported storage drive interfaces: | M.2, Micro SATA III |
| Number of HDDs supported: | 4 |
| Number of storage drives supported: | 7 |
| RAID levels: | 1, 0 |
| USB 2.0 ports quantity: | 4 |
| HDMI version: | 2.1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots: | 2 |
| Number of M.2 (M) slots: | 3 |
| 1st M.2 largest key size: | 2280 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots: | 1 |
| 2nd M.2 highest PCI Express generation: | 4.0 |
| 1st M.2 highest PCI Express generation: | 5.0 |
| 3rd M.2 largest key size: | 2280 |
| 2nd M.2 largest key size: | 22110 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) slots: | 1 |
| 3rd M.2 highest PCI Express generation: | 4.0 |






