















MSI B840M GAMING PLUS WIFI6E motherboard AMD B840 Socket AM5 micro ATX
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PLYMISAM50044
- Тегло: 1.33kg
- SKU: PLYMISAM50044
129.76€ (253.78лв.)
без ДДС: 108.13€ (211.48лв.)
![]() |
12 x 12.25 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI B840M GAMING PLUS WIFI6E motherboard AMD B840 Socket AM5 micro ATX
, PLYMISAM50044
, MSI
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете MSI B840M GAMING PLUS WIFI6E motherboard AMD B840 Socket AM5 micro ATX
, цена MSI B840M GAMING PLUS WIFI6E motherboard AMD B840 Socket AM5 micro ATX
, оферти MSI B840M GAMING PLUS WIFI6E motherboard AMD B840 Socket AM5 micro ATX
, ревю MSI B840M GAMING PLUS WIFI6E motherboard AMD B840 Socket AM5 micro ATX
, промоция MSI B840M GAMING PLUS WIFI6E motherboard AMD B840 Socket AM5 micro ATX
, онлайн магазин MSI B840M GAMING PLUS WIFI6E motherboard AMD B840 Socket AM5 micro ATX
, поръчай MSI B840M GAMING PLUS WIFI6E motherboard AMD B840 Socket AM5 micro ATX
, MSI B840M GAMING PLUS WIFI6E motherboard AMD B840 Socket AM5 micro ATX мнения
, MSI B840M GAMING PLUS WIFI6E motherboard AMD B840 Socket AM5 micro ATX сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, msi {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален MSI B840M GAMING PLUS WIFI6E motherboard AMD B840 Socket AM5 micro ATX
, гаранция MSI B840M GAMING PLUS WIFI6E motherboard AMD B840 Socket AM5 micro ATX
, бърза доставка MSI B840M GAMING PLUS WIFI6E motherboard AMD B840 Socket AM5 micro ATX
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, MSI PLYMISAM50044 характеристики
, MSI PLYMISAM50044 спецификации
, MSI PLYMISAM50044 review
, MSI PLYMISAM50044 сравнение
, MSI PLYMISAM50044 отзиви
, MSI PLYMISAM50044 намаление
EAN: 4711377361811
MPN: B840M GAMING PLUS WIFI6E
Technical Specifications
| Supported processor sockets | Socket AM5 |
| Compatible processor series | AMD Ryzen 8000 Series |
| Compatible processor series | AMD Ryzen 7000 Series |
| Compatible processor series | AMD Ryzen 9000 Series |
| Processor socket | Socket AM5 |
| Processor manufacturer | AMD |
| On-board graphics card | No |
| Audio chip | Realtek ALC897 |
| Product colour | White |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| Motherboard chipset family | AMD |
| Motherboard form factor | micro ATX |
| Motherboard chipset | AMD B840 |
| Windows operating systems supported | Windows 11 x64 |
| Supported memory clock speeds | 5600 |
| Supported memory clock speeds | 8000 MHz |
| Supported memory clock speeds | 4800 |
| Supported memory clock speeds | 6400 |
| Supported memory clock speed (max) | 8000 MHz |
| Memory slots type | DIMM |
| Number of memory slots | 4 |
| ECC сompatibility | Non-ECC |
| Memory channels | Dual-channel |
| Maximum internal memory | 256 GB |
| Supported memory types | DDR5-SDRAM |
| Width | 243.8 mm |
| Depth | 243.8 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| LAN controller | Realtek RTL8125D |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Number of CPU fan connectors | 1 |
| Number of RGB LED pin headers | 4 |
| RGB LED pin header | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| USB 2.0 connectors | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Number of SATA III connectors | 4 |
| Number of HDDs supported | 4 |
| Supported storage drive types | HDD & SSD |
| Number of storage drives supported | 6 |
| Supported storage drive interfaces | M.2, SATA III |
| RAID levels | 1 |
| RAID levels | 10 |
| RAID support | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| 2nd M.2 largest key size | 2280 |
| 2nd M.2 highest PCI Express generation | 4.0 |
| 1st M.2 largest key size | 2280 |
| PCI Express x16 slots | 2 |
| 1st M.2 highest PCI Express generation | 4.0 |
| Number of M.2 (M) slots | 2 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7.3 x 27.5 x 28 cm
Weight: 1.325 kg

