





MSI B650 GAMING PLUS WIFI motherboard AMD B650 Socket AM5 ATX – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 7E26-001R
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 1.55kg
238.48€ (466.42лв.)
без ДДС: 198.73€ (388.68лв.)
![]() |
12 x 22.52 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI B650 GAMING PLUS WIFI motherboard AMD B650 Socket AM5 ATX
, 7E26-001R
, MSI
, Дънни платки
, PC компоненти
, купете MSI B650 GAMING PLUS WIFI motherboard AMD B650 Socket AM5 ATX
, цена MSI B650 GAMING PLUS WIFI motherboard AMD B650 Socket AM5 ATX
, оферти MSI B650 GAMING PLUS WIFI motherboard AMD B650 Socket AM5 ATX
, ревю MSI B650 GAMING PLUS WIFI motherboard AMD B650 Socket AM5 ATX
, промоция MSI B650 GAMING PLUS WIFI motherboard AMD B650 Socket AM5 ATX
, онлайн магазин MSI B650 GAMING PLUS WIFI motherboard AMD B650 Socket AM5 ATX
, поръчай MSI B650 GAMING PLUS WIFI motherboard AMD B650 Socket AM5 ATX
, MSI B650 GAMING PLUS WIFI motherboard AMD B650 Socket AM5 ATX мнения
, MSI B650 GAMING PLUS WIFI motherboard AMD B650 Socket AM5 ATX сравнение
, евтин Дънни платки
, топ Дънни платки
, най-добър Дънни платки
, нов Дънни платки
, msi {ucfirst}дънни платки
, оригинален MSI B650 GAMING PLUS WIFI motherboard AMD B650 Socket AM5 ATX
, гаранция MSI B650 GAMING PLUS WIFI motherboard AMD B650 Socket AM5 ATX
, бърза доставка MSI B650 GAMING PLUS WIFI motherboard AMD B650 Socket AM5 ATX
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Дънни платки
, дънни платки в българия
, дънни платки techmag
, онлайн поръчка Дънни платки
, магазин за Дънни платки
, топ оферти Дънни платки
, MSI 7E26-001R характеристики
, MSI 7E26-001R спецификации
, MSI 7E26-001R review
, MSI 7E26-001R сравнение
, MSI 7E26-001R отзиви
, MSI 7E26-001R намаление
| Supported processor sockets: | Socket AM5 |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Compatible processor series: | AMD Ryzen 9 7th Gen, AMD Ryzen 7 7th Gen |
| Processor socket: | Socket AM5 |
| Parallel processing technology support: | Not supported |
| PC health monitoring: | Fan |
| Motherboard form factor: | ATX |
| Windows operating systems supported: | Windows 11 x64 |
| Motherboard chipset family: | AMD |
| Audio output channels: | 7.1 channels |
| Motherboard chipset: | AMD B650 |
| Audio chip: | Realtek ALC897 |
| Number of memory slots: | 4 |
| Supported memory types: | DDR5-SDRAM |
| Memory types supported by processor: | DDR5-SDRAM |
| Supported memory clock speed (max): | 6000 MHz |
| Supported memory clock speeds: | 5000, 4800, 5800, 5400, 5200 MHz, 5600, 6200, 6000, 6400 |
| Maximum internal memory: | 192 GB |
| Depth: | 304.8 mm |
| Width: | 243.8 mm |
| Wi-Fi standards: | 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Ethernet interface type: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Bluetooth: | Yes |
| LAN controller: | Realtek RTL8125B |
| USB 2.0 connectors: | 4 |
| ATX Power connector (24-pin): | Yes |
| Chassis intrusion connector: | Yes |
| CPU fan connector: | Yes |
| Front panel audio connector: | Yes |
| Front panel connector: | Yes |
| Number of M.2 (M) slots: | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors: | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) connectors: | 1 |
| BIOS type: | UEFI AMI |
| RAID levels: | 1, 10, 0 |
| Supported storage drive interfaces: | M.2, SATA |
| HDMI version: | 2.1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 3 |
| Headphone outputs: | 1 |
| Microphone in: | Yes |
| Line-in: | Yes |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity: | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots: | 4 |
| Number of M.2 (M) slots: | 2 |






