









MSI AIO PRO AP272P 1M-845EU Core7-150U 27" IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD1TB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMMISALL0252
- Тегло: 11.94kg
- SKU: KOMMISALL0252
1,407.31€ (2,752.46лв.)
без ДДС: 1,172.76€ (2,293.72лв.)
![]() |
12 x 132.90 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI AIO PRO AP272P 1M-845EU Core7-150U 27 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD1TB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro Black
, KOMMISALL0252
, MSI
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете MSI AIO PRO AP272P 1M-845EU Core7-150U 27 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD1TB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro Black
, цена MSI AIO PRO AP272P 1M-845EU Core7-150U 27 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD1TB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro Black
, оферти MSI AIO PRO AP272P 1M-845EU Core7-150U 27 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD1TB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro Black
, ревю MSI AIO PRO AP272P 1M-845EU Core7-150U 27 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD1TB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro Black
, промоция MSI AIO PRO AP272P 1M-845EU Core7-150U 27 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD1TB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro Black
, онлайн магазин MSI AIO PRO AP272P 1M-845EU Core7-150U 27 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD1TB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro Black
, поръчай MSI AIO PRO AP272P 1M-845EU Core7-150U 27 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD1TB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro Black
, MSI AIO PRO AP272P 1M-845EU Core7-150U 27 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD1TB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro Black мнения
, MSI AIO PRO AP272P 1M-845EU Core7-150U 27 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD1TB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, msi {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален MSI AIO PRO AP272P 1M-845EU Core7-150U 27 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD1TB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro Black
, гаранция MSI AIO PRO AP272P 1M-845EU Core7-150U 27 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD1TB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro Black
, бърза доставка MSI AIO PRO AP272P 1M-845EU Core7-150U 27 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD1TB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro Black
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, MSI KOMMISALL0252 характеристики
, MSI KOMMISALL0252 спецификации
, MSI KOMMISALL0252 review
, MSI KOMMISALL0252 сравнение
, MSI KOMMISALL0252 отзиви
, MSI KOMMISALL0252 намаление
EAN: 4711377233866
MPN: Modern AM272P 1M-845EU
Technical Specifications
| Processor boost frequency | 5.4 GHz |
| Processor cores | 10 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor frequency | 1.8 GHz |
| Processor model | 150U |
| Processor threads | 12 |
| Processor family | Intel® Core™ i7 |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card family | Intel® Iris™ Graphics |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card model | Intel® Iris™ Graphics |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Memory clock speed | 2800 MHz |
| Memory slots type | SO-DIMM |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Memory slots | 2 |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 8 GB |
| VESA mounting | Yes |
| Product colour | Black |
| Height adjustment | Yes |
| Possibility to rotate the monitor | Yes |
| On/off button | Yes |
| Wall mountable | Yes |
| AC adapter power | 120 W |
| Depth (with stand) | 194 mm |
| Height (with stand) | 561.4 mm |
| Width (with stand) | 611.7 mm |
| Weight (with stand) | 7.5 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Motherboard chipset | Intel SoC |
| Trusted Platform Module (TPM) | Yes |
| Product type | All-in-One PC |
| Market positioning | Business |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| CPU configuration (max) | 1 |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display surface | Matt |
| HD type | Full HD |
| Panel type | IPS |
| Touchscreen | No |
| Anti-glare screen | Yes |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Audio chip | Realtek ALC256 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| RMS rated power | 3 W |
| Total storage capacity | 1 TB |
| Storage media | SSD |
| SSD capacity | 1 TB |
| SSD form factor | M.2 |
| Number of storage drives installed | 1 |
| NVMe | Yes |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| SSD interface | M.2 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 2 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2 |
| Microphone in | Yes |
| Built-in camera | Yes |
| Privacy camera | Yes |
| Camera HD type | Full HD |
| Privacy type | Pop-up |
| Warnings | Do not open the appliance housing, risk of electric shock. |
| Warnings | The device should only be disposed of in accordance with local electro-waste regulations. |
| Warnings | Do not use in damp areas. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 48.5 x 19.5 x 71 cm
Weight: 11.94 kg

