







MSI AIO PRO AP242P 14M-891EU i5-14400 23.8" IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD500GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMMISALL0261
- Тегло: 10.52kg
- SKU: KOMMISALL0261
894.43€ (1,749.36лв.)
без ДДС: 745.36€ (1,457.80лв.)
![]() |
12 x 84.46 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI AIO PRO AP242P 14M-891EU i5-14400 23.8 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD500GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White
, KOMMISALL0261
, MSI
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете MSI AIO PRO AP242P 14M-891EU i5-14400 23.8 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD500GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White
, цена MSI AIO PRO AP242P 14M-891EU i5-14400 23.8 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD500GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White
, оферти MSI AIO PRO AP242P 14M-891EU i5-14400 23.8 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD500GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White
, ревю MSI AIO PRO AP242P 14M-891EU i5-14400 23.8 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD500GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White
, промоция MSI AIO PRO AP242P 14M-891EU i5-14400 23.8 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD500GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White
, онлайн магазин MSI AIO PRO AP242P 14M-891EU i5-14400 23.8 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD500GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White
, поръчай MSI AIO PRO AP242P 14M-891EU i5-14400 23.8 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD500GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White
, MSI AIO PRO AP242P 14M-891EU i5-14400 23.8 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD500GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White мнения
, MSI AIO PRO AP242P 14M-891EU i5-14400 23.8 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD500GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, msi {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален MSI AIO PRO AP242P 14M-891EU i5-14400 23.8 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD500GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White
, гаранция MSI AIO PRO AP242P 14M-891EU i5-14400 23.8 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD500GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White
, бърза доставка MSI AIO PRO AP242P 14M-891EU i5-14400 23.8 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD500GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, MSI KOMMISALL0261 характеристики
, MSI KOMMISALL0261 спецификации
, MSI KOMMISALL0261 review
, MSI KOMMISALL0261 сравнение
, MSI KOMMISALL0261 отзиви
, MSI KOMMISALL0261 намаление
EAN: 4711377322638
MPN: PRO AP242P 14M-891EU
Technical Specifications
| Processor boost frequency | 4.7 GHz |
| Processor cache | 20 MB |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor threads | 16 |
| Processor frequency | 2.5 GHz |
| Processor cores | 10 |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor family | Intel Core 5 |
| Maximum turbo power | 65 W |
| Processor generation | Intel® processor 14th generation |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card family | Intel Graphics |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board graphics card model | Intel UHD Graphics 730 |
| Maximum internal memory | 64 GB |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Internal memory | 16 GB |
| Memory slots | 2 |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Product colour | White |
| Cable lock slot | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
| AC adapter power | 120 W |
| Bluetooth | Yes |
| WLAN controller model | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Ethernet LAN | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| Motherboard chipset | Intel H610 |
| Market positioning | Business |
| Product type | All-in-One PC |
| HD type | Full HD |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Contrast ratio | 1200:1 |
| Display brightness | 250 cd/m² |
| Tilt adjustment | Yes |
| Panel type | IPS |
| Touchscreen | No |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Total SSDs capacity | 500 GB |
| SSD form factor | M.2 |
| Storage media | SSD |
| Total storage capacity | 500 GB |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 1 |
| Built-in camera | Yes |
| Warranty period | 3 year(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 22.7 x 48.5 x 63.2 cm
Weight: 10.52 kg

