







MSI AIO PRO AP242P 14M-691EU i5-14400 23.8" IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD512GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMMISALL0247
- Тегло: 10.50kg
- SKU: KOMMISALL0247
962.51€ (1,882.50лв.)
без ДДС: 802.09€ (1,568.75лв.)
![]() |
12 x 90.89 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI AIO PRO AP242P 14M-691EU i5-14400 23.8 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD512GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White
, KOMMISALL0247
, MSI
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете MSI AIO PRO AP242P 14M-691EU i5-14400 23.8 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD512GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White
, цена MSI AIO PRO AP242P 14M-691EU i5-14400 23.8 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD512GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White
, оферти MSI AIO PRO AP242P 14M-691EU i5-14400 23.8 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD512GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White
, ревю MSI AIO PRO AP242P 14M-691EU i5-14400 23.8 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD512GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White
, промоция MSI AIO PRO AP242P 14M-691EU i5-14400 23.8 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD512GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White
, онлайн магазин MSI AIO PRO AP242P 14M-691EU i5-14400 23.8 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD512GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White
, поръчай MSI AIO PRO AP242P 14M-691EU i5-14400 23.8 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD512GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White
, MSI AIO PRO AP242P 14M-691EU i5-14400 23.8 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD512GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White мнения
, MSI AIO PRO AP242P 14M-691EU i5-14400 23.8 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD512GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, msi {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален MSI AIO PRO AP242P 14M-691EU i5-14400 23.8 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD512GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White
, гаранция MSI AIO PRO AP242P 14M-691EU i5-14400 23.8 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD512GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White
, бърза доставка MSI AIO PRO AP242P 14M-691EU i5-14400 23.8 IPS LED FHD Non-Touch Anti-Glare 16GB SSD512GB M.2 AX211 WiFi 6E Windows 11 Pro White
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, MSI KOMMISALL0247 характеристики
, MSI KOMMISALL0247 спецификации
, MSI KOMMISALL0247 review
, MSI KOMMISALL0247 сравнение
, MSI KOMMISALL0247 отзиви
, MSI KOMMISALL0247 намаление
EAN: 4711377225021
MPN: PRO AP242P 14M-691EU
Technical Specifications
| Processor model | i5-14400 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor cache | 20 MB |
| Processor cores | 10 |
| Processor family | Intel® Core™ i5 |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.7 GHz |
| On-board graphics card | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card family | Intel® UHD Graphics |
| Internal memory type | DDR5 |
| Internal memory | 16 GB |
| Housing material | Plastic |
| Height adjustment | Yes |
| Product colour | White |
| Possibility to rotate the monitor | Yes |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| Width (with stand) | 541 mm |
| Height (with stand) | 479 mm |
| Weight | 4.63 kg |
| Depth (with stand) | 333 mm |
| Ethernet LAN data rates | 100 |
| Ethernet LAN data rates | 10 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Product type | All-in-One PC |
| Quantity | 1 |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| HD type | Full HD |
| Anti-glare screen | No |
| Operating system installed | Windows 11 Pro |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Storage media | SSD |
| Number of SSDs installed | 1 |
| SSD capacity | 512 GB |
| SSD form factor | M.2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| USB 3.2 (Gen 2) ports | 1 |
| USB ports quantity | 2 |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Built-in camera | Yes |
| Camera HD type | HD |
| Warnings | Do not use in damp areas. |
| Warnings | The device should only be disposed of in accordance with local electro-waste regulations. |
| Warnings | Do not open the appliance housing, risk of electric shock. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 22.7 x 48.7 x 63.5 cm
Weight: 10.5 kg

