Микровълнова Фурна с Грил Aspes AMW2700DGX 20L Стомана 700 W 20 L
-1 %
  • Наличност: ✔ В наличност
  • Модел: 8445946010638
  • Тегло: 14.18kg
  • SKU: 8445946010638
  • MPN: 8445946010638
Намалението изтича след:
Дни
Часа
Минути
Секудни
ГПР /%/
Етикети: Микровълнова Фурна с Грил Aspes AMW2700DGX 20L Стомана 700 W 20 L , 8445946010638 , 15923 , Микровълнова печка , Микровълнови фурни , купете Микровълнова Фурна с Грил Aspes AMW2700DGX 20L Стомана 700 W 20 L , цена Микровълнова Фурна с Грил Aspes AMW2700DGX 20L Стомана 700 W 20 L , оферти Микровълнова Фурна с Грил Aspes AMW2700DGX 20L Стомана 700 W 20 L , ревю Микровълнова Фурна с Грил Aspes AMW2700DGX 20L Стомана 700 W 20 L , промоция Микровълнова Фурна с Грил Aspes AMW2700DGX 20L Стомана 700 W 20 L , онлайн магазин Микровълнова Фурна с Грил Aspes AMW2700DGX 20L Стомана 700 W 20 L , поръчай Микровълнова Фурна с Грил Aspes AMW2700DGX 20L Стомана 700 W 20 L , Микровълнова Фурна с Грил Aspes AMW2700DGX 20L Стомана 700 W 20 L мнения , Микровълнова Фурна с Грил Aspes AMW2700DGX 20L Стомана 700 W 20 L сравнение , евтин Микровълнова печка , топ Микровълнова печка , най-добър Микровълнова печка , нов Микровълнова печка , 15923 {ucfirst}микровълнова печка , оригинален Микровълнова Фурна с Грил Aspes AMW2700DGX 20L Стомана 700 W 20 L , гаранция Микровълнова Фурна с Грил Aspes AMW2700DGX 20L Стомана 700 W 20 L , бърза доставка Микровълнова Фурна с Грил Aspes AMW2700DGX 20L Стомана 700 W 20 L , 15923 цена , 15923 промоция , 15923 отстъпка , 15923 Микровълнова печка , микровълнова печка в българия , микровълнова печка techmag , онлайн поръчка Микровълнова печка , магазин за Микровълнова печка , топ оферти Микровълнова печка , 15923 8445946010638 характеристики , 15923 8445946010638 спецификации , 15923 8445946010638 review , 15923 8445946010638 сравнение , 15923 8445946010638 отзиви , 15923 8445946010638 намаление
  • Включващ се продукт: да
  • Вид: Микровълнова Фурна с Грил
  • Тип щепсел: ЕС Контакт
  • Цвят: Стомана
  • Функции: Grill
  • Тип инсталиране: Самосглобяване
  • Мощност: 700 W
  • Grill:
    • 1000 W
    • да
  • Въртяща се плоча: да
  • Капацитет: 20 L
Напишете мнение
Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър
Сходни продукти
Brand: 2207
Ако търсите електроуреди за дома си на най-добри цени, не пропускайте Микровълнова Фурна с Грил Teka 40590471 Бял 1000 W 700 W 20 L и широка селекция ..
Микровълнова Фурна с Грил LG MJ3965BPS Черен 1350 W Микровълнова Фурна с Грил LG MJ3965BPS Черен 1350 W
--29 %
Brand: LG
Ако търсите електроуреди за дома си на най-добри цени, не пропускайте Микровълнова Фурна с Грил LG MJ3965BPS Черен 1350 W и широка селекция от качеств..
Микровълнова Фурна с Грил LG MH6535GDH Бял 1000 W 25 L
--35 %
Brand: LG
Микровълнова Фурна с Грил Whirlpool Corporation ChefPlus Тъмно сив 800 W 25 L
--36 %
Brand: Fisher-Price
Други продукти на този производител
Газов котлон Aspes AG4600X 7500 W
--42 %