





Maclean TV MC-421 Wall Mount Bracket 32"-90" VESA 600x400 80kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Slim – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MC-421
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.40kg
34.12€ (66.73лв.)
без ДДС: 28.43€ (55.60лв.)
Етикети:
Maclean TV MC-421 Wall Mount Bracket 32-90 VESA 600x400 80kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Slim
, MC-421
, Maclean
, Стойки
, Телевизори & аксесоари
, купете Maclean TV MC-421 Wall Mount Bracket 32-90 VESA 600x400 80kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Slim
, цена Maclean TV MC-421 Wall Mount Bracket 32-90 VESA 600x400 80kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Slim
, оферти Maclean TV MC-421 Wall Mount Bracket 32-90 VESA 600x400 80kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Slim
, ревю Maclean TV MC-421 Wall Mount Bracket 32-90 VESA 600x400 80kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Slim
, промоция Maclean TV MC-421 Wall Mount Bracket 32-90 VESA 600x400 80kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Slim
, онлайн магазин Maclean TV MC-421 Wall Mount Bracket 32-90 VESA 600x400 80kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Slim
, поръчай Maclean TV MC-421 Wall Mount Bracket 32-90 VESA 600x400 80kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Slim
, Maclean TV MC-421 Wall Mount Bracket 32-90 VESA 600x400 80kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Slim мнения
, Maclean TV MC-421 Wall Mount Bracket 32-90 VESA 600x400 80kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Slim сравнение
, евтин Стойки
, топ Стойки
, най-добър Стойки
, нов Стойки
, maclean {ucfirst}стойки
, оригинален Maclean TV MC-421 Wall Mount Bracket 32-90 VESA 600x400 80kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Slim
, гаранция Maclean TV MC-421 Wall Mount Bracket 32-90 VESA 600x400 80kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Slim
, бърза доставка Maclean TV MC-421 Wall Mount Bracket 32-90 VESA 600x400 80kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Slim
, Maclean цена
, Maclean промоция
, Maclean отстъпка
, Maclean Стойки
, стойки в българия
, стойки techmag
, онлайн поръчка Стойки
, магазин за Стойки
, топ оферти Стойки
, Maclean MC-421 характеристики
, Maclean MC-421 спецификации
, Maclean MC-421 review
, Maclean MC-421 сравнение
, Maclean MC-421 отзиви
, Maclean MC-421 намаление
| Product colour: | White, Aluminium |
| Orientation: | Landscape/Portrait |
| Easy to install: | Yes |
| Clamp included: | Yes |
| Mounting kit: | Yes |
| Height adjustment: | No |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Tiltable: | Y |
| Maximum screen size: | 2.29 m (90") |
| Mounting: | Wall |
| Number of displays supported: | 1 |
| Suitable for TV: | Yes |
| Minimum screen size: | 81.3 cm (32") |
| Minimum VESA mount: | 100 x 200 |
| Maximum VESA mount: | 600 x 400 mm |
| Maximum weight capacity: | 80 kg |









