


-33 %



Maclean TV MC-420 Wall Mount Bracket 43"-120" VESA 800x400 120kg Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Heavy Duty – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MC-420
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.77kg
21.61€ (42.27лв.)
32.41€ (63.39лв.)
без ДДС: 18.01€ (35.22лв.)
Етикети:
Maclean TV MC-420 Wall Mount Bracket 43-120 VESA 800x400 120kg Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Heavy Duty
, MC-420
, Maclean
, Стойки
, Телевизори & аксесоари
, купете Maclean TV MC-420 Wall Mount Bracket 43-120 VESA 800x400 120kg Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Heavy Duty
, цена Maclean TV MC-420 Wall Mount Bracket 43-120 VESA 800x400 120kg Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Heavy Duty
, оферти Maclean TV MC-420 Wall Mount Bracket 43-120 VESA 800x400 120kg Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Heavy Duty
, ревю Maclean TV MC-420 Wall Mount Bracket 43-120 VESA 800x400 120kg Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Heavy Duty
, промоция Maclean TV MC-420 Wall Mount Bracket 43-120 VESA 800x400 120kg Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Heavy Duty
, онлайн магазин Maclean TV MC-420 Wall Mount Bracket 43-120 VESA 800x400 120kg Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Heavy Duty
, поръчай Maclean TV MC-420 Wall Mount Bracket 43-120 VESA 800x400 120kg Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Heavy Duty
, Maclean TV MC-420 Wall Mount Bracket 43-120 VESA 800x400 120kg Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Heavy Duty мнения
, Maclean TV MC-420 Wall Mount Bracket 43-120 VESA 800x400 120kg Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Heavy Duty сравнение
, евтин Стойки
, топ Стойки
, най-добър Стойки
, нов Стойки
, maclean {ucfirst}стойки
, оригинален Maclean TV MC-420 Wall Mount Bracket 43-120 VESA 800x400 120kg Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Heavy Duty
, гаранция Maclean TV MC-420 Wall Mount Bracket 43-120 VESA 800x400 120kg Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Heavy Duty
, бърза доставка Maclean TV MC-420 Wall Mount Bracket 43-120 VESA 800x400 120kg Universal Adjustable Spirit Level Accessories Flat Heavy Duty
, Maclean цена
, Maclean промоция
, Maclean отстъпка
, Maclean Стойки
, стойки в българия
, стойки techmag
, онлайн поръчка Стойки
, магазин за Стойки
, топ оферти Стойки
, Maclean MC-420 характеристики
, Maclean MC-420 спецификации
, Maclean MC-420 review
, Maclean MC-420 сравнение
, Maclean MC-420 отзиви
, Maclean MC-420 намаление
| Easy to install: | Yes |
| Orientation: | Landscape/Portrait |
| Product colour: | White, Aluminium |
| Mounting kit: | Yes |
| Clamp included: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Tiltable: | Y |
| Height adjustment: | No |
| Minimum screen size: | 109.2 cm (43") |
| Maximum weight capacity: | 120 kg |
| Maximum screen size: | 3.05 m (120") |
| Suitable for TV: | Yes |
| Maximum VESA mount: | 800 x 400 mm |
| Mounting: | Wall |
| Minimum VESA mount: | 100 x 200 |
| Number of displays supported: | 1 |









