





Maclean TV MC-413 Wall Mount Bracket 32"-80" VESA 600x400 45kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Mounting Accessories – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MC-413
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.30kg
23.21€ (45.39лв.)
без ДДС: 19.34€ (37.83лв.)
Етикети:
Maclean TV MC-413 Wall Mount Bracket 32-80 VESA 600x400 45kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Mounting Accessories
, MC-413
, Maclean
, Стойки
, Телевизори & аксесоари
, купете Maclean TV MC-413 Wall Mount Bracket 32-80 VESA 600x400 45kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Mounting Accessories
, цена Maclean TV MC-413 Wall Mount Bracket 32-80 VESA 600x400 45kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Mounting Accessories
, оферти Maclean TV MC-413 Wall Mount Bracket 32-80 VESA 600x400 45kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Mounting Accessories
, ревю Maclean TV MC-413 Wall Mount Bracket 32-80 VESA 600x400 45kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Mounting Accessories
, промоция Maclean TV MC-413 Wall Mount Bracket 32-80 VESA 600x400 45kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Mounting Accessories
, онлайн магазин Maclean TV MC-413 Wall Mount Bracket 32-80 VESA 600x400 45kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Mounting Accessories
, поръчай Maclean TV MC-413 Wall Mount Bracket 32-80 VESA 600x400 45kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Mounting Accessories
, Maclean TV MC-413 Wall Mount Bracket 32-80 VESA 600x400 45kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Mounting Accessories мнения
, Maclean TV MC-413 Wall Mount Bracket 32-80 VESA 600x400 45kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Mounting Accessories сравнение
, евтин Стойки
, топ Стойки
, най-добър Стойки
, нов Стойки
, maclean {ucfirst}стойки
, оригинален Maclean TV MC-413 Wall Mount Bracket 32-80 VESA 600x400 45kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Mounting Accessories
, гаранция Maclean TV MC-413 Wall Mount Bracket 32-80 VESA 600x400 45kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Mounting Accessories
, бърза доставка Maclean TV MC-413 Wall Mount Bracket 32-80 VESA 600x400 45kg Tilting Universal Adjustable Spirit Level Mounting Accessories
, Maclean цена
, Maclean промоция
, Maclean отстъпка
, Maclean Стойки
, стойки в българия
, стойки techmag
, онлайн поръчка Стойки
, магазин за Стойки
, топ оферти Стойки
, Maclean MC-413 характеристики
, Maclean MC-413 спецификации
, Maclean MC-413 review
, Maclean MC-413 сравнение
, Maclean MC-413 отзиви
, Maclean MC-413 намаление
| Product colour: | Aluminium, White |
| Easy to install: | Yes |
| Orientation: | Landscape/Portrait |
| Mounting kit: | Yes |
| Clamp included: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Tiltable: | Y |
| Height adjustment: | No |
| Suitable for TV: | Yes |
| Maximum weight capacity: | 45 kg |
| Mounting: | Wall |
| Minimum VESA mount: | 100 x 200 |
| Minimum screen size: | 81.3 cm (32") |
| Maximum screen size: | 2.03 m (80") |
| Maximum VESA mount: | 600 x 400 mm |
| Number of displays supported: | 1 |









