





















Maclean TV bracket, compatible with Samsung QLED TVs, 43"-85", max. 60kg, MC-806 N
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TVAMCNUCH0147
- Тегло: 1.62kg
- SKU: TVAMCNUCH0147
37.42€ (73.18лв.)
без ДДС: 31.18€ (60.98лв.)
Етикети:
Maclean TV bracket
, compatible with Samsung QLED TVs
, 43-85
, max. 60kg
, MC-806 N
, TVAMCNUCH0147
, Maclean
, TV & Електроника
, купете Maclean TV bracket
, compatible with Samsung QLED TVs
, 43-85
, max. 60kg
, MC-806 N
, цена Maclean TV bracket
, compatible with Samsung QLED TVs
, 43-85
, max. 60kg
, MC-806 N
, оферти Maclean TV bracket
, compatible with Samsung QLED TVs
, 43-85
, max. 60kg
, MC-806 N
, ревю Maclean TV bracket
, compatible with Samsung QLED TVs
, 43-85
, max. 60kg
, MC-806 N
, промоция Maclean TV bracket
, compatible with Samsung QLED TVs
, 43-85
, max. 60kg
, MC-806 N
, онлайн магазин Maclean TV bracket
, compatible with Samsung QLED TVs
, 43-85
, max. 60kg
, MC-806 N
, поръчай Maclean TV bracket
, compatible with Samsung QLED TVs
, 43-85
, max. 60kg
, MC-806 N
, Maclean TV bracket
, compatible with Samsung QLED TVs
, 43-85
, max. 60kg
, MC-806 N мнения
, Maclean TV bracket
, compatible with Samsung QLED TVs
, 43-85
, max. 60kg
, MC-806 N сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, maclean {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Maclean TV bracket
, compatible with Samsung QLED TVs
, 43-85
, max. 60kg
, MC-806 N
, гаранция Maclean TV bracket
, compatible with Samsung QLED TVs
, 43-85
, max. 60kg
, MC-806 N
, бърза доставка Maclean TV bracket
, compatible with Samsung QLED TVs
, 43-85
, max. 60kg
, MC-806 N
, Maclean цена
, Maclean промоция
, Maclean отстъпка
, Maclean TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Maclean TVAMCNUCH0147 характеристики
, Maclean TVAMCNUCH0147 спецификации
, Maclean TVAMCNUCH0147 review
, Maclean TVAMCNUCH0147 сравнение
, Maclean TVAMCNUCH0147 отзиви
, Maclean TVAMCNUCH0147 намаление
EAN: 5902211140030
MPN: MC-806 N
Technical Specifications
| Panel mounting interface | 600 x 600 |
| Panel mounting interface | 300 x 300 |
| Panel mounting interface | 800 x 400 |
| Panel mounting interface | 600 x 300 |
| Panel mounting interface | 600 x 200 |
| Panel mounting interface | 800 x 600 |
| Panel mounting interface | 300 x 400 mm |
| Panel mounting interface | 1000 x 600 |
| Panel mounting interface | 1000 x 800 |
| Panel mounting interface | 150 x 150 |
| Panel mounting interface | 600 x 400 |
| Panel mounting interface | 400 x 400 |
| Panel mounting interface | 300 x 200 |
| Panel mounting interface | 350 x 350 |
| Panel mounting interface | 600 x 800 |
| Panel mounting interface | 200 x 100 |
| Panel mounting interface | 200 x 200 |
| Panel mounting interface | 400 x 300 |
| Panel mounting interface | 400 x 800 |
| Panel mounting interface | 800 x 500 |
| Panel mounting interface | 700 x 400 |
| Panel mounting interface | 900 x 600 |
| Panel mounting interface | 800 x 800 |
| Panel mounting interface | 150 x 100 |
| Panel mounting interface | 400 x 200 |
| Panel mounting interface | 1200 x 600 |
| Panel mounting interface | 1000 x 400 |
| Panel mounting interface | 200 x 300 mm |
| Panel mounting interface | 1200 x 800 |
| Panel mounting interface | 200 x 400 mm |
| Panel mounting interface | 400 x 600 |
| Wall mounting kit | Yes |
| Product type | Grip |
| Housing material | Steel |
| Minimum screen size | 109.2 cm (43") |
| Maximum weight capacity | 60 kg |
| Product colour | Black |
| Maximum screen size | 2.16 m (85") |
| Warnings | Ensure that the holder is mounted on the correct wall/desk according to the manufacturer's instructions. |
| Warnings | Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling. |
| Warnings | Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 17 x 7.2 x 37 cm
Weight: 1.624 kg




