

















Maclean projection screen, 150", 330x187cm, 25mm 16:9 border, tension hooks, MC-167
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SYSMCNEKR0015
- Тегло: 0.76kg
- SKU: SYSMCNEKR0015
29.11€ (56.94лв.)
без ДДС: 24.26€ (47.45лв.)
Етикети:
Maclean projection screen
, 150
, 330x187cm
, 25mm 16:9 border
, tension hooks
, MC-167
, SYSMCNEKR0015
, Maclean
, TV & Електроника
, купете Maclean projection screen
, 150
, 330x187cm
, 25mm 16:9 border
, tension hooks
, MC-167
, цена Maclean projection screen
, 150
, 330x187cm
, 25mm 16:9 border
, tension hooks
, MC-167
, оферти Maclean projection screen
, 150
, 330x187cm
, 25mm 16:9 border
, tension hooks
, MC-167
, ревю Maclean projection screen
, 150
, 330x187cm
, 25mm 16:9 border
, tension hooks
, MC-167
, промоция Maclean projection screen
, 150
, 330x187cm
, 25mm 16:9 border
, tension hooks
, MC-167
, онлайн магазин Maclean projection screen
, 150
, 330x187cm
, 25mm 16:9 border
, tension hooks
, MC-167
, поръчай Maclean projection screen
, 150
, 330x187cm
, 25mm 16:9 border
, tension hooks
, MC-167
, Maclean projection screen
, 150
, 330x187cm
, 25mm 16:9 border
, tension hooks
, MC-167 мнения
, Maclean projection screen
, 150
, 330x187cm
, 25mm 16:9 border
, tension hooks
, MC-167 сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, maclean {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Maclean projection screen
, 150
, 330x187cm
, 25mm 16:9 border
, tension hooks
, MC-167
, гаранция Maclean projection screen
, 150
, 330x187cm
, 25mm 16:9 border
, tension hooks
, MC-167
, бърза доставка Maclean projection screen
, 150
, 330x187cm
, 25mm 16:9 border
, tension hooks
, MC-167
, Maclean цена
, Maclean промоция
, Maclean отстъпка
, Maclean TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Maclean SYSMCNEKR0015 характеристики
, Maclean SYSMCNEKR0015 спецификации
, Maclean SYSMCNEKR0015 review
, Maclean SYSMCNEKR0015 сравнение
, Maclean SYSMCNEKR0015 отзиви
, Maclean SYSMCNEKR0015 намаление
EAN: 5902211140313
MPN: MC-167
Technical Specifications
| Material | Polyester |
| Mounting type | Freestanding/Hanging |
| Viewable screen width (W) | 330 cm |
| Viewable screen height (H) | 187 cm |
| Native aspect ratio | 4:3 |
| Display diagonal | 150" |
| Viewing angle | 179° |
| Warnings | Iron in accordance with the manufacturer's recommendations. |
| Warnings | Use appropriate accessories in accordance with the manufacturer's instructions to avoid damage to the unit. |
| Warnings | Wash according to the instructions on the label. |
| Warnings | Follow the manufacturer's instructions. |
| Warnings | Clean the product in accordance with the manufacturer's instructions to avoid damaging the material. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 6 x 22 x 29 cm
Weight: 0.763 kg





