





Maclean MCE374S LED Ceiling Panel Flush Mount SLIM 18W Neutral White 4000K 170x170x26mm 1900lm – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MCE374 S
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.22kg
7.00€ (13.68лв.)
без ДДС: 5.83€ (11.40лв.)
Етикети:
Maclean MCE374S LED Ceiling Panel Flush Mount SLIM 18W Neutral White 4000K 170x170x26mm 1900lm
, MCE374 S
, Maclean
, Led осветителни тела
, Led осветление
, купете Maclean MCE374S LED Ceiling Panel Flush Mount SLIM 18W Neutral White 4000K 170x170x26mm 1900lm
, цена Maclean MCE374S LED Ceiling Panel Flush Mount SLIM 18W Neutral White 4000K 170x170x26mm 1900lm
, оферти Maclean MCE374S LED Ceiling Panel Flush Mount SLIM 18W Neutral White 4000K 170x170x26mm 1900lm
, ревю Maclean MCE374S LED Ceiling Panel Flush Mount SLIM 18W Neutral White 4000K 170x170x26mm 1900lm
, промоция Maclean MCE374S LED Ceiling Panel Flush Mount SLIM 18W Neutral White 4000K 170x170x26mm 1900lm
, онлайн магазин Maclean MCE374S LED Ceiling Panel Flush Mount SLIM 18W Neutral White 4000K 170x170x26mm 1900lm
, поръчай Maclean MCE374S LED Ceiling Panel Flush Mount SLIM 18W Neutral White 4000K 170x170x26mm 1900lm
, Maclean MCE374S LED Ceiling Panel Flush Mount SLIM 18W Neutral White 4000K 170x170x26mm 1900lm мнения
, Maclean MCE374S LED Ceiling Panel Flush Mount SLIM 18W Neutral White 4000K 170x170x26mm 1900lm сравнение
, евтин Led осветителни тела
, топ Led осветителни тела
, най-добър Led осветителни тела
, нов Led осветителни тела
, maclean {ucfirst}led осветителни тела
, оригинален Maclean MCE374S LED Ceiling Panel Flush Mount SLIM 18W Neutral White 4000K 170x170x26mm 1900lm
, гаранция Maclean MCE374S LED Ceiling Panel Flush Mount SLIM 18W Neutral White 4000K 170x170x26mm 1900lm
, бърза доставка Maclean MCE374S LED Ceiling Panel Flush Mount SLIM 18W Neutral White 4000K 170x170x26mm 1900lm
, Maclean цена
, Maclean промоция
, Maclean отстъпка
, Maclean Led осветителни тела
, led осветителни тела в българия
, led осветителни тела techmag
, онлайн поръчка Led осветителни тела
, магазин за Led осветителни тела
, топ оферти Led осветителни тела
, Maclean MCE374 S характеристики
, Maclean MCE374 S спецификации
, Maclean MCE374 S review
, Maclean MCE374 S сравнение
, Maclean MCE374 S отзиви
, Maclean MCE374 S намаление
| Portable: | No |
| International Protection (IP) code: | IP20 |
| Easy to install: | Yes |
| Light angle: | 120° |
| Type: | Outdoor pedestal/post lighting |
| Luminous flux: | 1900 lm |
| Product colour: | White |
| Mounting type: | Ceiling |
| Power source type: | AC/DC |
| Depth: | 170 mm |
| Width: | 170 mm |
| Height: | 26 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Light colour: | Natural white |









