







Maclean MCE204M power extension 1.5 m 5 AC outlet(s) Indoor Black, Multicolour
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: LIPMCNLIS0010
- Тегло: 0.44kg
- SKU: LIPMCNLIS0010
20.96€ (41.00лв.)
без ДДС: 17.47€ (34.17лв.)
Етикети:
Maclean MCE204M power extension 1.5 m 5 AC outlet(s) Indoor Black
, Multicolour
, LIPMCNLIS0010
, Maclean
, Офис
, Дом & Градина
, купете Maclean MCE204M power extension 1.5 m 5 AC outlet(s) Indoor Black
, Multicolour
, цена Maclean MCE204M power extension 1.5 m 5 AC outlet(s) Indoor Black
, Multicolour
, оферти Maclean MCE204M power extension 1.5 m 5 AC outlet(s) Indoor Black
, Multicolour
, ревю Maclean MCE204M power extension 1.5 m 5 AC outlet(s) Indoor Black
, Multicolour
, промоция Maclean MCE204M power extension 1.5 m 5 AC outlet(s) Indoor Black
, Multicolour
, онлайн магазин Maclean MCE204M power extension 1.5 m 5 AC outlet(s) Indoor Black
, Multicolour
, поръчай Maclean MCE204M power extension 1.5 m 5 AC outlet(s) Indoor Black
, Multicolour
, Maclean MCE204M power extension 1.5 m 5 AC outlet(s) Indoor Black
, Multicolour мнения
, Maclean MCE204M power extension 1.5 m 5 AC outlet(s) Indoor Black
, Multicolour сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, maclean {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален Maclean MCE204M power extension 1.5 m 5 AC outlet(s) Indoor Black
, Multicolour
, гаранция Maclean MCE204M power extension 1.5 m 5 AC outlet(s) Indoor Black
, Multicolour
, бърза доставка Maclean MCE204M power extension 1.5 m 5 AC outlet(s) Indoor Black
, Multicolour
, Maclean цена
, Maclean промоция
, Maclean отстъпка
, Maclean Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Maclean LIPMCNLIS0010 характеристики
, Maclean LIPMCNLIS0010 спецификации
, Maclean LIPMCNLIS0010 review
, Maclean LIPMCNLIS0010 сравнение
, Maclean LIPMCNLIS0010 отзиви
, Maclean LIPMCNLIS0010 намаление
EAN: 5902211112464
MPN: MCE204M
Technical Specifications
| On/off switch | Yes |
| Placement supported | Indoor |
| Power plug type | Type F (CEE 7/4) |
| AC outlet types | Type F |
| Product colour | Multicolour |
| Product colour | Black |
| Cable length | 1.5 m |
| Maximum current | 10 A |
| AC input voltage | 250 V |
| AC outlets quantity | 5 AC outlet(s) |
| Warnings | Do not overload the power strip. |
| Warnings | Do not use in humid environments. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 3.7 x 32.5 x 13 cm
Weight: 0.435 kg




