



















Maclean MC-967 Double Vertical Monitor Desk Mount Screen Holder max VESA 100x100, 13-27", 2x 9kg Powder Coated Tilting Rotating Adjustable
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TVAMCNUCH0112
- Тегло: 3.69kg
- SKU: TVAMCNUCH0112
46.92€ (91.77лв.)
без ДДС: 39.10€ (76.47лв.)
Етикети:
Maclean MC-967 Double Vertical Monitor Desk Mount Screen Holder max VESA 100x100
, 13-27
, 2x 9kg Powder Coated Tilting Rotating Adjustable
, TVAMCNUCH0112
, Maclean
, TV & Електроника
, купете Maclean MC-967 Double Vertical Monitor Desk Mount Screen Holder max VESA 100x100
, 13-27
, 2x 9kg Powder Coated Tilting Rotating Adjustable
, цена Maclean MC-967 Double Vertical Monitor Desk Mount Screen Holder max VESA 100x100
, 13-27
, 2x 9kg Powder Coated Tilting Rotating Adjustable
, оферти Maclean MC-967 Double Vertical Monitor Desk Mount Screen Holder max VESA 100x100
, 13-27
, 2x 9kg Powder Coated Tilting Rotating Adjustable
, ревю Maclean MC-967 Double Vertical Monitor Desk Mount Screen Holder max VESA 100x100
, 13-27
, 2x 9kg Powder Coated Tilting Rotating Adjustable
, промоция Maclean MC-967 Double Vertical Monitor Desk Mount Screen Holder max VESA 100x100
, 13-27
, 2x 9kg Powder Coated Tilting Rotating Adjustable
, онлайн магазин Maclean MC-967 Double Vertical Monitor Desk Mount Screen Holder max VESA 100x100
, 13-27
, 2x 9kg Powder Coated Tilting Rotating Adjustable
, поръчай Maclean MC-967 Double Vertical Monitor Desk Mount Screen Holder max VESA 100x100
, 13-27
, 2x 9kg Powder Coated Tilting Rotating Adjustable
, Maclean MC-967 Double Vertical Monitor Desk Mount Screen Holder max VESA 100x100
, 13-27
, 2x 9kg Powder Coated Tilting Rotating Adjustable мнения
, Maclean MC-967 Double Vertical Monitor Desk Mount Screen Holder max VESA 100x100
, 13-27
, 2x 9kg Powder Coated Tilting Rotating Adjustable сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, maclean {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Maclean MC-967 Double Vertical Monitor Desk Mount Screen Holder max VESA 100x100
, 13-27
, 2x 9kg Powder Coated Tilting Rotating Adjustable
, гаранция Maclean MC-967 Double Vertical Monitor Desk Mount Screen Holder max VESA 100x100
, 13-27
, 2x 9kg Powder Coated Tilting Rotating Adjustable
, бърза доставка Maclean MC-967 Double Vertical Monitor Desk Mount Screen Holder max VESA 100x100
, 13-27
, 2x 9kg Powder Coated Tilting Rotating Adjustable
, Maclean цена
, Maclean промоция
, Maclean отстъпка
, Maclean TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Maclean TVAMCNUCH0112 характеристики
, Maclean TVAMCNUCH0112 спецификации
, Maclean TVAMCNUCH0112 review
, Maclean TVAMCNUCH0112 сравнение
, Maclean TVAMCNUCH0112 отзиви
, Maclean TVAMCNUCH0112 намаление
EAN: 5902211133261
MPN: MC-967
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Orientation | Vertical |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Manual | Yes |
| Warnings | Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling. |
| Warnings | Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer. |
| Warnings | Ensure that the holder is mounted on the correct wall/desk according to the manufacturer's instructions. |
| Possibility to rotate the monitor | +180° - -180° |
| Adjustable tilt | +45° - -45° |
| Maximum weight capacity | 9 kg |
| Maximum screen size | 68.6 cm (27") |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Panel mounting interface | 75 x 75 |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Mounting type | Desk |
| Desk thickness (min) | 1 cm |
| Desk thickness (max) | 5 cm |
| Number of displays supported | 2 |
| Minimum screen size | 33 cm (13") |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 19 x 42 x 10 cm
Weight: 3.685 kg




