





















Maclean MC-949 TV Cart, Stand, Professional,32-55", on Casters, max. VESA 400x400, max. 25kg
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: TVAMCNUCH0135
- Тегло: 6.40kg
- SKU: TVAMCNUCH0135
71.32€ (139.48лв.)
без ДДС: 59.43€ (116.23лв.)
Етикети:
Maclean MC-949 TV Cart
, Stand
, Professional
, 32-55
, on Casters
, max. VESA 400x400
, max. 25kg
, TVAMCNUCH0135
, Maclean
, TV & Електроника
, купете Maclean MC-949 TV Cart
, Stand
, Professional
, 32-55
, on Casters
, max. VESA 400x400
, max. 25kg
, цена Maclean MC-949 TV Cart
, Stand
, Professional
, 32-55
, on Casters
, max. VESA 400x400
, max. 25kg
, оферти Maclean MC-949 TV Cart
, Stand
, Professional
, 32-55
, on Casters
, max. VESA 400x400
, max. 25kg
, ревю Maclean MC-949 TV Cart
, Stand
, Professional
, 32-55
, on Casters
, max. VESA 400x400
, max. 25kg
, промоция Maclean MC-949 TV Cart
, Stand
, Professional
, 32-55
, on Casters
, max. VESA 400x400
, max. 25kg
, онлайн магазин Maclean MC-949 TV Cart
, Stand
, Professional
, 32-55
, on Casters
, max. VESA 400x400
, max. 25kg
, поръчай Maclean MC-949 TV Cart
, Stand
, Professional
, 32-55
, on Casters
, max. VESA 400x400
, max. 25kg
, Maclean MC-949 TV Cart
, Stand
, Professional
, 32-55
, on Casters
, max. VESA 400x400
, max. 25kg мнения
, Maclean MC-949 TV Cart
, Stand
, Professional
, 32-55
, on Casters
, max. VESA 400x400
, max. 25kg сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, maclean {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Maclean MC-949 TV Cart
, Stand
, Professional
, 32-55
, on Casters
, max. VESA 400x400
, max. 25kg
, гаранция Maclean MC-949 TV Cart
, Stand
, Professional
, 32-55
, on Casters
, max. VESA 400x400
, max. 25kg
, бърза доставка Maclean MC-949 TV Cart
, Stand
, Professional
, 32-55
, on Casters
, max. VESA 400x400
, max. 25kg
, Maclean цена
, Maclean промоция
, Maclean отстъпка
, Maclean TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Maclean TVAMCNUCH0135 характеристики
, Maclean TVAMCNUCH0135 спецификации
, Maclean TVAMCNUCH0135 review
, Maclean TVAMCNUCH0135 сравнение
, Maclean TVAMCNUCH0135 отзиви
, Maclean TVAMCNUCH0135 намаление
EAN: 5902211132615
MPN: MC-949
Technical Specifications
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Type | Portable floor stand |
| Purpose | Floor |
| Maximum load weight | 25 kg |
| Tilt adjustment | Yes |
| Maximum VESA mount | 400 x 400 mm |
| Storage shelf | Yes |
| Product colour | Black |
| Height (min) | 147 cm |
| Height (max) | 155 cm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Warnings | Ensure that the holder is mounted on the correct wall/desk according to the manufacturer's instructions. |
| Warnings | Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer. |
| Warnings | Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 13 x 44 x 25.5 cm
Weight: 6.4 kg




