











Maclean MC-942 TV Bracket Wall Mount LCD LED OLED QLED Plasma Slim 13" - 42" 25kg VESA
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: TVAMCNUCH0136
- Тегло: 0.60kg
- SKU: TVAMCNUCH0136
17.99€ (35.18лв.)
без ДДС: 14.99€ (29.32лв.)
Етикети:
Maclean MC-942 TV Bracket Wall Mount LCD LED OLED QLED Plasma Slim 13 - 42 25kg VESA
, TVAMCNUCH0136
, Maclean
, TV & Електроника
, купете Maclean MC-942 TV Bracket Wall Mount LCD LED OLED QLED Plasma Slim 13 - 42 25kg VESA
, цена Maclean MC-942 TV Bracket Wall Mount LCD LED OLED QLED Plasma Slim 13 - 42 25kg VESA
, оферти Maclean MC-942 TV Bracket Wall Mount LCD LED OLED QLED Plasma Slim 13 - 42 25kg VESA
, ревю Maclean MC-942 TV Bracket Wall Mount LCD LED OLED QLED Plasma Slim 13 - 42 25kg VESA
, промоция Maclean MC-942 TV Bracket Wall Mount LCD LED OLED QLED Plasma Slim 13 - 42 25kg VESA
, онлайн магазин Maclean MC-942 TV Bracket Wall Mount LCD LED OLED QLED Plasma Slim 13 - 42 25kg VESA
, поръчай Maclean MC-942 TV Bracket Wall Mount LCD LED OLED QLED Plasma Slim 13 - 42 25kg VESA
, Maclean MC-942 TV Bracket Wall Mount LCD LED OLED QLED Plasma Slim 13 - 42 25kg VESA мнения
, Maclean MC-942 TV Bracket Wall Mount LCD LED OLED QLED Plasma Slim 13 - 42 25kg VESA сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, maclean {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Maclean MC-942 TV Bracket Wall Mount LCD LED OLED QLED Plasma Slim 13 - 42 25kg VESA
, гаранция Maclean MC-942 TV Bracket Wall Mount LCD LED OLED QLED Plasma Slim 13 - 42 25kg VESA
, бърза доставка Maclean MC-942 TV Bracket Wall Mount LCD LED OLED QLED Plasma Slim 13 - 42 25kg VESA
, Maclean цена
, Maclean промоция
, Maclean отстъпка
, Maclean TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Maclean TVAMCNUCH0136 характеристики
, Maclean TVAMCNUCH0136 спецификации
, Maclean TVAMCNUCH0136 review
, Maclean TVAMCNUCH0136 сравнение
, Maclean TVAMCNUCH0136 отзиви
, Maclean TVAMCNUCH0136 намаление
EAN: 5902211123477
MPN: MC-942
Technical Specifications
| Minimum screen size | 33 cm (13") |
| Wall mounting kit | Yes |
| Product type | Grip |
| Panel mounting interface | 50 x 50 |
| Panel mounting interface | 200 x 100 |
| Panel mounting interface | 200 x 200 |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Maximum weight capacity | 25 kg |
| Maximum screen size | 106.7 cm (42") |
| Housing material | Steel |
| Product colour | Black |
| Warnings | Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer. |
| Warnings | Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling. |
| Warnings | Ensure that the holder is mounted on the correct wall/desk according to the manufacturer's instructions. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 18 x 25 x 3 cm
Weight: 0.6 kg




