











Maclean MC-883 monitor mount / stand 81.3 cm (32") Clamp Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: TVAMCNUCH0078
- Тегло: 2.69kg
- SKU: TVAMCNUCH0078
35.57€ (69.56лв.)
без ДДС: 29.64€ (57.97лв.)
Етикети:
Maclean MC-883 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Clamp Black
, TVAMCNUCH0078
, Maclean
, TV & Електроника
, купете Maclean MC-883 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Clamp Black
, цена Maclean MC-883 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Clamp Black
, оферти Maclean MC-883 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Clamp Black
, ревю Maclean MC-883 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Clamp Black
, промоция Maclean MC-883 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Clamp Black
, онлайн магазин Maclean MC-883 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Clamp Black
, поръчай Maclean MC-883 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Clamp Black
, Maclean MC-883 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Clamp Black мнения
, Maclean MC-883 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Clamp Black сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, maclean {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Maclean MC-883 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Clamp Black
, гаранция Maclean MC-883 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Clamp Black
, бърза доставка Maclean MC-883 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Clamp Black
, Maclean цена
, Maclean промоция
, Maclean отстъпка
, Maclean TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Maclean TVAMCNUCH0078 характеристики
, Maclean TVAMCNUCH0078 спецификации
, Maclean TVAMCNUCH0078 review
, Maclean TVAMCNUCH0078 сравнение
, Maclean TVAMCNUCH0078 отзиви
, Maclean TVAMCNUCH0078 намаление
EAN: 5902211116509
MPN: MC-883
Technical Specifications
| Easy to install | Yes |
| Product colour | Black |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Clamp included | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Height adjustment type | Manual |
| Tilt adjustment | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Warnings | Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer. |
| Maximum VESA mount | 75 x 100 mm |
| Minimum screen size | 43.2 cm (17") |
| Maximum weight capacity | 8 kg |
| Maximum screen size | 81.3 cm (32") |
| Minimum VESA mount | 75 x 100 mm |
| Panel mounting interface | 75 x 100 mm |
| Mounting | Clamp |
| Number of displays supported | 1 |
| Mounting type | Desk |
| Suitable for TV | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 12.8 x 42 x 10.8 cm
Weight: 2.69 kg




