

















Maclean MC-881 TV bracket 37-85 " Black max Vesa 600x400 60kg
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TVAMCNUCH0076
- Тегло: 7.97kg
- SKU: TVAMCNUCH0076
70.08€ (137.06лв.)
без ДДС: 58.40€ (114.22лв.)
Етикети:
Maclean MC-881 TV bracket 37-85 Black max Vesa 600x400 60kg
, TVAMCNUCH0076
, Maclean
, TV & Електроника
, купете Maclean MC-881 TV bracket 37-85 Black max Vesa 600x400 60kg
, цена Maclean MC-881 TV bracket 37-85 Black max Vesa 600x400 60kg
, оферти Maclean MC-881 TV bracket 37-85 Black max Vesa 600x400 60kg
, ревю Maclean MC-881 TV bracket 37-85 Black max Vesa 600x400 60kg
, промоция Maclean MC-881 TV bracket 37-85 Black max Vesa 600x400 60kg
, онлайн магазин Maclean MC-881 TV bracket 37-85 Black max Vesa 600x400 60kg
, поръчай Maclean MC-881 TV bracket 37-85 Black max Vesa 600x400 60kg
, Maclean MC-881 TV bracket 37-85 Black max Vesa 600x400 60kg мнения
, Maclean MC-881 TV bracket 37-85 Black max Vesa 600x400 60kg сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, maclean {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Maclean MC-881 TV bracket 37-85 Black max Vesa 600x400 60kg
, гаранция Maclean MC-881 TV bracket 37-85 Black max Vesa 600x400 60kg
, бърза доставка Maclean MC-881 TV bracket 37-85 Black max Vesa 600x400 60kg
, Maclean цена
, Maclean промоция
, Maclean отстъпка
, Maclean TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Maclean TVAMCNUCH0076 характеристики
, Maclean TVAMCNUCH0076 спецификации
, Maclean TVAMCNUCH0076 review
, Maclean TVAMCNUCH0076 сравнение
, Maclean TVAMCNUCH0076 отзиви
, Maclean TVAMCNUCH0076 намаление
EAN: 5902211116127
MPN: MC-881
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Depth (max) | 39.8 cm |
| Height | 425 mm |
| Width | 650 mm |
| Mounting kit | Yes |
| Distance to the wall (max) | 42.5 cm |
| Distance to the wall (min) | 7.7 cm |
| Height adjustment | No |
| Warnings | Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer. |
| Maximum VESA mount | 600 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 60 kg |
| Maximum screen size | 2.16 m (85") |
| Minimum screen size | 94 cm (37") |
| Mounting type | Wall |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 34.8 x 44.4 x 8.7 cm
Weight: 7.97 kg




