





Maclean MC-860 monitor mount / stand 68.6 cm (27") Black Desk – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MC-860
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.82kg
45.24€ (88.48лв.)
без ДДС: 37.70€ (73.73лв.)
Етикети:
Maclean MC-860 monitor mount / stand 68.6 cm (27) Black Desk
, MC-860
, Maclean
, Стойки
, Телевизори & аксесоари
, купете Maclean MC-860 monitor mount / stand 68.6 cm (27) Black Desk
, цена Maclean MC-860 monitor mount / stand 68.6 cm (27) Black Desk
, оферти Maclean MC-860 monitor mount / stand 68.6 cm (27) Black Desk
, ревю Maclean MC-860 monitor mount / stand 68.6 cm (27) Black Desk
, промоция Maclean MC-860 monitor mount / stand 68.6 cm (27) Black Desk
, онлайн магазин Maclean MC-860 monitor mount / stand 68.6 cm (27) Black Desk
, поръчай Maclean MC-860 monitor mount / stand 68.6 cm (27) Black Desk
, Maclean MC-860 monitor mount / stand 68.6 cm (27) Black Desk мнения
, Maclean MC-860 monitor mount / stand 68.6 cm (27) Black Desk сравнение
, евтин Стойки
, топ Стойки
, най-добър Стойки
, нов Стойки
, maclean {ucfirst}стойки
, оригинален Maclean MC-860 monitor mount / stand 68.6 cm (27) Black Desk
, гаранция Maclean MC-860 monitor mount / stand 68.6 cm (27) Black Desk
, бърза доставка Maclean MC-860 monitor mount / stand 68.6 cm (27) Black Desk
, Maclean цена
, Maclean промоция
, Maclean отстъпка
, Maclean Стойки
, стойки в българия
, стойки techmag
, онлайн поръчка Стойки
, магазин за Стойки
, топ оферти Стойки
, Maclean MC-860 характеристики
, Maclean MC-860 спецификации
, Maclean MC-860 review
, Maclean MC-860 сравнение
, Maclean MC-860 отзиви
, Maclean MC-860 намаление
| Product colour: | Black |
| Height: | 400 mm |
| Mounting kit: | Yes |
| Maximum screen size: | 68.6 cm (27") |
| Maximum weight capacity: | 8 kg |
| Minimum VESA mount: | 75 x 75 mm |
| Number of displays supported: | 1 |
| Mounting type: | Desk |
| Panel mounting interface: | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm |
| Maximum VESA mount: | 100 x 100 mm |
| Mounting: | Screws |
| Suitable for TV: | Yes |
| Minimum screen size: | 33 cm (13") |









