





Maclean MC-775 monitor mount / stand 81.3 cm (32") Grey Desk – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MC-775
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 3.94kg
60.61€ (118.55лв.)
без ДДС: 50.51€ (98.79лв.)
Етикети:
Maclean MC-775 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Grey Desk
, MC-775
, Maclean
, Стойки
, Телевизори & аксесоари
, купете Maclean MC-775 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Grey Desk
, цена Maclean MC-775 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Grey Desk
, оферти Maclean MC-775 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Grey Desk
, ревю Maclean MC-775 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Grey Desk
, промоция Maclean MC-775 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Grey Desk
, онлайн магазин Maclean MC-775 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Grey Desk
, поръчай Maclean MC-775 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Grey Desk
, Maclean MC-775 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Grey Desk мнения
, Maclean MC-775 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Grey Desk сравнение
, евтин Стойки
, топ Стойки
, най-добър Стойки
, нов Стойки
, maclean {ucfirst}стойки
, оригинален Maclean MC-775 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Grey Desk
, гаранция Maclean MC-775 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Grey Desk
, бърза доставка Maclean MC-775 monitor mount / stand 81.3 cm (32) Grey Desk
, Maclean цена
, Maclean промоция
, Maclean отстъпка
, Maclean Стойки
, стойки в българия
, стойки techmag
, онлайн поръчка Стойки
, магазин за Стойки
, топ оферти Стойки
, Maclean MC-775 характеристики
, Maclean MC-775 спецификации
, Maclean MC-775 review
, Maclean MC-775 сравнение
, Maclean MC-775 отзиви
, Maclean MC-775 намаление
| Product colour: | Grey |
| Easy to install: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Height adjustment: | Yes |
| Adjustable depth: | Yes |
| Panel mounting interface: | 75 x 75 mm, 100 x 100 mm |
| Maximum screen size: | 81.3 cm (32") |
| Maximum weight capacity: | 8 kg |
| Maximum VESA mount: | 100 x 100 mm |
| Mounting type: | Desk |
| Minimum VESA mount: | 75 x 75 mm |
| Suitable for TV: | Yes |
| Mounting: | Clamp |
| Minimum screen size: | 43.2 cm (17") |
| Number of displays supported: | 1 |









