

















Maclean MC-748A TV or Monitor Mount, TV Wall Holder, Handle, max VESA 400x400, 32-70", 45kg, Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: TVAMCNUCH0150
- Тегло: 1.29kg
- SKU: TVAMCNUCH0150
20.83€ (40.74лв.)
без ДДС: 17.36€ (33.95лв.)
Етикети:
Maclean MC-748A TV or Monitor Mount
, TV Wall Holder
, Handle
, max VESA 400x400
, 32-70
, 45kg
, Black
, TVAMCNUCH0150
, Maclean
, TV & Електроника
, купете Maclean MC-748A TV or Monitor Mount
, TV Wall Holder
, Handle
, max VESA 400x400
, 32-70
, 45kg
, Black
, цена Maclean MC-748A TV or Monitor Mount
, TV Wall Holder
, Handle
, max VESA 400x400
, 32-70
, 45kg
, Black
, оферти Maclean MC-748A TV or Monitor Mount
, TV Wall Holder
, Handle
, max VESA 400x400
, 32-70
, 45kg
, Black
, ревю Maclean MC-748A TV or Monitor Mount
, TV Wall Holder
, Handle
, max VESA 400x400
, 32-70
, 45kg
, Black
, промоция Maclean MC-748A TV or Monitor Mount
, TV Wall Holder
, Handle
, max VESA 400x400
, 32-70
, 45kg
, Black
, онлайн магазин Maclean MC-748A TV or Monitor Mount
, TV Wall Holder
, Handle
, max VESA 400x400
, 32-70
, 45kg
, Black
, поръчай Maclean MC-748A TV or Monitor Mount
, TV Wall Holder
, Handle
, max VESA 400x400
, 32-70
, 45kg
, Black
, Maclean MC-748A TV or Monitor Mount
, TV Wall Holder
, Handle
, max VESA 400x400
, 32-70
, 45kg
, Black мнения
, Maclean MC-748A TV or Monitor Mount
, TV Wall Holder
, Handle
, max VESA 400x400
, 32-70
, 45kg
, Black сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, maclean {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Maclean MC-748A TV or Monitor Mount
, TV Wall Holder
, Handle
, max VESA 400x400
, 32-70
, 45kg
, Black
, гаранция Maclean MC-748A TV or Monitor Mount
, TV Wall Holder
, Handle
, max VESA 400x400
, 32-70
, 45kg
, Black
, бърза доставка Maclean MC-748A TV or Monitor Mount
, TV Wall Holder
, Handle
, max VESA 400x400
, 32-70
, 45kg
, Black
, Maclean цена
, Maclean промоция
, Maclean отстъпка
, Maclean TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Maclean TVAMCNUCH0150 характеристики
, Maclean TVAMCNUCH0150 спецификации
, Maclean TVAMCNUCH0150 review
, Maclean TVAMCNUCH0150 сравнение
, Maclean TVAMCNUCH0150 отзиви
, Maclean TVAMCNUCH0150 намаление
EAN: 5902211133247
MPN: 84786
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Mounting kit | Yes |
| Warnings | Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer. |
| Warnings | Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling. |
| Warnings | Ensure that the holder is mounted on the correct wall/desk according to the manufacturer's instructions. |
| Maximum VESA mount | 400 x 400 mm |
| Maximum screen size | 177.8 cm (70") |
| Tilt adjustment | Yes |
| Mounting type | Wall |
| Maximum weight capacity | 45 kg |
| Minimum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Minimum screen size | 81.3 cm (32") |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 5 x 43.5 x 11 cm
Weight: 1.29 kg




