





Maclean MC-740 TV mount 13-23" Maclean MC-740 30kg, max vesa 100x100 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MC-740
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.65kg
23.96€ (46.87лв.)
без ДДС: 19.97€ (39.06лв.)
Етикети:
Maclean MC-740 TV mount 13-23 Maclean MC-740 30kg
, max vesa 100x100
, MC-740
, Maclean
, Стойки
, Телевизори & аксесоари
, купете Maclean MC-740 TV mount 13-23 Maclean MC-740 30kg
, max vesa 100x100
, цена Maclean MC-740 TV mount 13-23 Maclean MC-740 30kg
, max vesa 100x100
, оферти Maclean MC-740 TV mount 13-23 Maclean MC-740 30kg
, max vesa 100x100
, ревю Maclean MC-740 TV mount 13-23 Maclean MC-740 30kg
, max vesa 100x100
, промоция Maclean MC-740 TV mount 13-23 Maclean MC-740 30kg
, max vesa 100x100
, онлайн магазин Maclean MC-740 TV mount 13-23 Maclean MC-740 30kg
, max vesa 100x100
, поръчай Maclean MC-740 TV mount 13-23 Maclean MC-740 30kg
, max vesa 100x100
, Maclean MC-740 TV mount 13-23 Maclean MC-740 30kg
, max vesa 100x100 мнения
, Maclean MC-740 TV mount 13-23 Maclean MC-740 30kg
, max vesa 100x100 сравнение
, евтин Стойки
, топ Стойки
, най-добър Стойки
, нов Стойки
, maclean {ucfirst}стойки
, оригинален Maclean MC-740 TV mount 13-23 Maclean MC-740 30kg
, max vesa 100x100
, гаранция Maclean MC-740 TV mount 13-23 Maclean MC-740 30kg
, max vesa 100x100
, бърза доставка Maclean MC-740 TV mount 13-23 Maclean MC-740 30kg
, max vesa 100x100
, Maclean цена
, Maclean промоция
, Maclean отстъпка
, Maclean Стойки
, стойки в българия
, стойки techmag
, онлайн поръчка Стойки
, магазин за Стойки
, топ оферти Стойки
, Maclean MC-740 характеристики
, Maclean MC-740 спецификации
, Maclean MC-740 review
, Maclean MC-740 сравнение
, Maclean MC-740 отзиви
, Maclean MC-740 намаление
| Product colour: | Black |
| Warnings: | Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer. |
| Mounting type: | Wall |
| Minimum screen size: | 33 cm (13") |
| Suitable for TV: | Yes |
| Maximum weight capacity: | 30 kg |
| Maximum screen size: | 58.4 cm (23") |
| Panel mounting interface: | 75 x 75, 100 x 100 mm |
| Maximum VESA mount: | 100 x 100 mm |









