













Maclean MC-719 TV Wall Mount LCD LED Plasma TV Holder Tiltable 13-27" 15 kg
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TVAMCNUCH0013
- Тегло: 1.38kg
- SKU: TVAMCNUCH0013
25.20€ (49.29лв.)
без ДДС: 21.00€ (41.07лв.)
Етикети:
Maclean MC-719 TV Wall Mount LCD LED Plasma TV Holder Tiltable 13-27 15 kg
, TVAMCNUCH0013
, Maclean
, TV & Електроника
, купете Maclean MC-719 TV Wall Mount LCD LED Plasma TV Holder Tiltable 13-27 15 kg
, цена Maclean MC-719 TV Wall Mount LCD LED Plasma TV Holder Tiltable 13-27 15 kg
, оферти Maclean MC-719 TV Wall Mount LCD LED Plasma TV Holder Tiltable 13-27 15 kg
, ревю Maclean MC-719 TV Wall Mount LCD LED Plasma TV Holder Tiltable 13-27 15 kg
, промоция Maclean MC-719 TV Wall Mount LCD LED Plasma TV Holder Tiltable 13-27 15 kg
, онлайн магазин Maclean MC-719 TV Wall Mount LCD LED Plasma TV Holder Tiltable 13-27 15 kg
, поръчай Maclean MC-719 TV Wall Mount LCD LED Plasma TV Holder Tiltable 13-27 15 kg
, Maclean MC-719 TV Wall Mount LCD LED Plasma TV Holder Tiltable 13-27 15 kg мнения
, Maclean MC-719 TV Wall Mount LCD LED Plasma TV Holder Tiltable 13-27 15 kg сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, maclean {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Maclean MC-719 TV Wall Mount LCD LED Plasma TV Holder Tiltable 13-27 15 kg
, гаранция Maclean MC-719 TV Wall Mount LCD LED Plasma TV Holder Tiltable 13-27 15 kg
, бърза доставка Maclean MC-719 TV Wall Mount LCD LED Plasma TV Holder Tiltable 13-27 15 kg
, Maclean цена
, Maclean промоция
, Maclean отстъпка
, Maclean TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Maclean TVAMCNUCH0013 характеристики
, Maclean TVAMCNUCH0013 спецификации
, Maclean TVAMCNUCH0013 review
, Maclean TVAMCNUCH0013 сравнение
, Maclean TVAMCNUCH0013 отзиви
, Maclean TVAMCNUCH0013 намаление
EAN: 5902211104292
MPN: MC-719
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Mounting kit | Yes |
| Height adjustment | No |
| Warnings | Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer. |
| Mounting type | Wall |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Suitable for computer monitor | Yes |
| Maximum screen size | 68.6 cm (27") |
| Minimum screen size | 33 cm (13") |
| Maximum weight capacity | 15 kg |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 23.2 x 25.2 x 8.7 cm
Weight: 1.38 kg




