
Maclean MC-711 TV mount 139.7 cm (55") Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MC-711
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 3.80kg
46.84€ (91.60лв.)
без ДДС: 39.03€ (76.34лв.)
Етикети:
Maclean MC-711 TV mount 139.7 cm (55) Black
, MC-711
, Maclean
, Стойки
, Телевизори & аксесоари
, купете Maclean MC-711 TV mount 139.7 cm (55) Black
, цена Maclean MC-711 TV mount 139.7 cm (55) Black
, оферти Maclean MC-711 TV mount 139.7 cm (55) Black
, ревю Maclean MC-711 TV mount 139.7 cm (55) Black
, промоция Maclean MC-711 TV mount 139.7 cm (55) Black
, онлайн магазин Maclean MC-711 TV mount 139.7 cm (55) Black
, поръчай Maclean MC-711 TV mount 139.7 cm (55) Black
, Maclean MC-711 TV mount 139.7 cm (55) Black мнения
, Maclean MC-711 TV mount 139.7 cm (55) Black сравнение
, евтин Стойки
, топ Стойки
, най-добър Стойки
, нов Стойки
, maclean {ucfirst}стойки
, оригинален Maclean MC-711 TV mount 139.7 cm (55) Black
, гаранция Maclean MC-711 TV mount 139.7 cm (55) Black
, бърза доставка Maclean MC-711 TV mount 139.7 cm (55) Black
, Maclean цена
, Maclean промоция
, Maclean отстъпка
, Maclean Стойки
, стойки в българия
, стойки techmag
, онлайн поръчка Стойки
, магазин за Стойки
, топ оферти Стойки
, Maclean MC-711 характеристики
, Maclean MC-711 спецификации
, Maclean MC-711 review
, Maclean MC-711 сравнение
, Maclean MC-711 отзиви
, Maclean MC-711 намаление
| Housing material: | Steel |
| Product colour: | Black |
| Cable management: | Yes |
| Distance to the wall (min): | 6.3 cm |
| Angle of rotation: | 90° |
| Tilt angle range: | -15 - 10° |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Distance to the wall (max): | 41.5 cm |
| Rotating: | Yes |
| Warnings: | Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer. |
| Maximum VESA mount: | 400 x 400 mm |
| Mounting type: | Wall |
| Minimum screen size: | 66 cm (26") |
| Minimum VESA mount: | 200 x 200 mm |
| Number of displays supported: | 1 |
| Maximum weight capacity: | 30 kg |
| Maximum screen size: | 139.7 cm (55") |
| Panel mounting interface: | 300 x 300, 400 x 200, 200 x 200, 400 x 400, 300 x 200 mm |









