





















Maclean MC-450 Universal TV Stand for TV Cabinet max. 40kg, max. VESA 400x400 32-65" Tempered Glass Base 3-Level Height Adjustment
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: TVAMCNUCH0138
- Тегло: 4.09kg
- SKU: TVAMCNUCH0138
37.40€ (73.16лв.)
без ДДС: 31.17€ (60.96лв.)
Етикети:
Maclean MC-450 Universal TV Stand for TV Cabinet max. 40kg
, max. VESA 400x400 32-65 Tempered Glass Base 3-Level Height Adjustment
, TVAMCNUCH0138
, Maclean
, TV & Електроника
, купете Maclean MC-450 Universal TV Stand for TV Cabinet max. 40kg
, max. VESA 400x400 32-65 Tempered Glass Base 3-Level Height Adjustment
, цена Maclean MC-450 Universal TV Stand for TV Cabinet max. 40kg
, max. VESA 400x400 32-65 Tempered Glass Base 3-Level Height Adjustment
, оферти Maclean MC-450 Universal TV Stand for TV Cabinet max. 40kg
, max. VESA 400x400 32-65 Tempered Glass Base 3-Level Height Adjustment
, ревю Maclean MC-450 Universal TV Stand for TV Cabinet max. 40kg
, max. VESA 400x400 32-65 Tempered Glass Base 3-Level Height Adjustment
, промоция Maclean MC-450 Universal TV Stand for TV Cabinet max. 40kg
, max. VESA 400x400 32-65 Tempered Glass Base 3-Level Height Adjustment
, онлайн магазин Maclean MC-450 Universal TV Stand for TV Cabinet max. 40kg
, max. VESA 400x400 32-65 Tempered Glass Base 3-Level Height Adjustment
, поръчай Maclean MC-450 Universal TV Stand for TV Cabinet max. 40kg
, max. VESA 400x400 32-65 Tempered Glass Base 3-Level Height Adjustment
, Maclean MC-450 Universal TV Stand for TV Cabinet max. 40kg
, max. VESA 400x400 32-65 Tempered Glass Base 3-Level Height Adjustment мнения
, Maclean MC-450 Universal TV Stand for TV Cabinet max. 40kg
, max. VESA 400x400 32-65 Tempered Glass Base 3-Level Height Adjustment сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, maclean {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Maclean MC-450 Universal TV Stand for TV Cabinet max. 40kg
, max. VESA 400x400 32-65 Tempered Glass Base 3-Level Height Adjustment
, гаранция Maclean MC-450 Universal TV Stand for TV Cabinet max. 40kg
, max. VESA 400x400 32-65 Tempered Glass Base 3-Level Height Adjustment
, бърза доставка Maclean MC-450 Universal TV Stand for TV Cabinet max. 40kg
, max. VESA 400x400 32-65 Tempered Glass Base 3-Level Height Adjustment
, Maclean цена
, Maclean промоция
, Maclean отстъпка
, Maclean TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Maclean TVAMCNUCH0138 характеристики
, Maclean TVAMCNUCH0138 спецификации
, Maclean TVAMCNUCH0138 review
, Maclean TVAMCNUCH0138 сравнение
, Maclean TVAMCNUCH0138 отзиви
, Maclean TVAMCNUCH0138 намаление
EAN: 5902211129691
MPN: MC-450
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Warnings | Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer. |
| Warnings | Ensure that the holder is mounted on the correct wall/desk according to the manufacturer's instructions. |
| Warnings | Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling. |
| Maximum screen size | 165.1 cm (65") |
| Maximum VESA mount | 400 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 40 kg |
| Minimum screen size | 81.3 cm (32") |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Mounting type | Desk/table top |
| Assisted height adjustment | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 5 x 44.7 x 25 cm
Weight: 4.09 kg




