





Logitech Wireless Presenter R400 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 910-001356
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.13kg
34.50€ (67.48лв.)
без ДДС: 28.75€ (56.23лв.)
Етикети:
Logitech Wireless Presenter R400
, 910-001356
, LOGITECH
, Екрани и аксесоари
, Видео проектори & екрани
, купете Logitech Wireless Presenter R400
, цена Logitech Wireless Presenter R400
, оферти Logitech Wireless Presenter R400
, ревю Logitech Wireless Presenter R400
, промоция Logitech Wireless Presenter R400
, онлайн магазин Logitech Wireless Presenter R400
, поръчай Logitech Wireless Presenter R400
, Logitech Wireless Presenter R400 мнения
, Logitech Wireless Presenter R400 сравнение
, евтин Екрани и аксесоари
, топ Екрани и аксесоари
, най-добър Екрани и аксесоари
, нов Екрани и аксесоари
, logitech {ucfirst}екрани и аксесоари
, оригинален Logitech Wireless Presenter R400
, гаранция Logitech Wireless Presenter R400
, бърза доставка Logitech Wireless Presenter R400
, LOGITECH цена
, LOGITECH промоция
, LOGITECH отстъпка
, LOGITECH Екрани и аксесоари
, екрани и аксесоари в българия
, екрани и аксесоари techmag
, онлайн поръчка Екрани и аксесоари
, магазин за Екрани и аксесоари
, топ оферти Екрани и аксесоари
, LOGITECH 910-001356 характеристики
, LOGITECH 910-001356 спецификации
, LOGITECH 910-001356 review
, LOGITECH 910-001356 сравнение
, LOGITECH 910-001356 отзиви
, LOGITECH 910-001356 намаление
| On/off switch: | Yes |
| Battery level indicator: | Yes |
| Buttons quantity: | 5 |
| Plug and Play: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Laser class: | 2 |
| Wavelength range: | 640 - 660 nm |
| Laser pointer colour: | Red |
| Laser wave power: | 1 mW |
| Presenter functions: | Laser pointer, Remote control |
| Battery type: | AAA |
| Battery technology: | Alkaline |
| Number of batteries supported: | 2 |
| Height: | 37.8 mm |
| Width: | 115.5 mm |
| Weight: | 57 g |
| Depth: | 27.4 mm |
| Receiver depth: | 7.9 mm |
| Receiver height: | 1.65 cm |
| Receiver weight: | 6 g |
| Receiver width: | 5.86 cm |
| Windows operating systems supported: | Windows 11, Windows XP, Windows 8.1, Windows Vista, Windows 8, Windows 7, Windows 10 |
| Receiver type: | Mini receiver |
| Wireless receiver interface: | USB |
| Wireless range: | 15 m |
| Frequency band: | 2.4 GHz |
| Wireless technology: | RF |
| Package weight: | 128.6 g |
| Package width: | 75 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Package height: | 199 mm |
| Package depth: | 126 mm |
| Receiver included: | Yes |
| Batteries included: | Yes |
| Carrying case: | Yes |
| User guide: | Yes |
| Products per intermodal container (20ft): | 27488 pc(s) |
| Products per intermodal container (40ft): | 57056 pc(s) |
| Products per pallet: | 1400 pc(s) |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC): | 50992060181117 |
| Master (outer) case length: | 309 mm |
| Master (outer) case width: | 102 mm |
| Master (outer) case gross weight: | 1.3 kg |
| Master (outer) case height: | 264 mm |
| Compliance certificates: | RoHS, CE, Federal Communications Commission (FCC), GS mark |










