









Logitech Speaker System Z313
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PERLOGGLO0011
- Тегло: 2.86kg
- SKU: PERLOGGLO0011
79.55€ (155.58лв.)
без ДДС: 66.29€ (129.65лв.)
![]() |
12 x 7.51 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Logitech Speaker System Z313
, PERLOGGLO0011
, LOGITECH
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Logitech Speaker System Z313
, цена Logitech Speaker System Z313
, оферти Logitech Speaker System Z313
, ревю Logitech Speaker System Z313
, промоция Logitech Speaker System Z313
, онлайн магазин Logitech Speaker System Z313
, поръчай Logitech Speaker System Z313
, Logitech Speaker System Z313 мнения
, Logitech Speaker System Z313 сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, logitech {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Logitech Speaker System Z313
, гаранция Logitech Speaker System Z313
, бърза доставка Logitech Speaker System Z313
, LOGITECH цена
, LOGITECH промоция
, LOGITECH отстъпка
, LOGITECH Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, LOGITECH PERLOGGLO0011 характеристики
, LOGITECH PERLOGGLO0011 спецификации
, LOGITECH PERLOGGLO0011 review
, LOGITECH PERLOGGLO0011 сравнение
, LOGITECH PERLOGGLO0011 отзиви
, LOGITECH PERLOGGLO0011 намаление
EAN: 5099206022898
MPN: 980-000413
Technical Specifications
| Frequency range | 48 - 20000 Hz |
| Power source | AC |
| Power plug type | Type C |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.4 Tiger |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 13.0 Ventura |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.7 Lion |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.3 Panther |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 12.0 Monterey |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Windows operating systems supported | Windows 7 |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Windows operating systems supported | Windows 8.1 |
| Windows operating systems supported | Windows Vista |
| Windows operating systems supported | Windows XP |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Windows operating systems supported | Windows 8 |
| Audio output channels | 2.1 channels |
| Recommended usage | PC |
| Remote control type | Wired |
| RMS rated power | 25 W |
| Remotely operated | Yes |
| Product colour | Black |
| Peak Music Power Output (PMPO) | 50 W |
| Package width | 158.8 mm |
| Package type | Box |
| Package height | 239.7 mm |
| Package depth | 327 mm |
| Package weight | 3.1 kg |
| User guide | Yes |
| Bluetooth | No |
| Connectivity technology | Wired |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Line-in | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| Line-in connectivity | 3.5 mm |
| Suitable for use in country/location | Europe |
| Master (outer) case width | 168 mm |
| Master (outer) case height | 343 mm |
| Harmonized System (HS) code | 85182200 |
| Master (outer) case gross weight | 6.81 kg |
| Master (outer) case length | 492 mm |
| Amplification device included | No |
| Subwoofer dimensions (W x D x H) | 220 x 150 x 228 mm |
| Subwoofer weight | 2.3 kg |
| Subwoofer drivers quantity | 1 |
| Subwoofer RMS power | 15 W |
| Warnings | Store away from heat sources. |
| Warnings | Do not open the unit housing. |
| Satellite speakers RMS power | 5 W |
| Satellite speaker dimensions (WxDxH) | 81 x 89 x 146 mm |
| Number of satellite speakers | 2 |
| Satellite speaker weight | 240 g |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 16 x 24 x 33 cm
Weight: 2.86 kg






