





Logitech Signature M650 L Wireless Mouse – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 910-006236
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.17kg
45.48€ (88.95лв.)
без ДДС: 37.90€ (74.13лв.)
Етикети:
Logitech Signature M650 L Wireless Mouse
, 910-006236
, LOGITECH
, Мишки
, Периферия
, купете Logitech Signature M650 L Wireless Mouse
, цена Logitech Signature M650 L Wireless Mouse
, оферти Logitech Signature M650 L Wireless Mouse
, ревю Logitech Signature M650 L Wireless Mouse
, промоция Logitech Signature M650 L Wireless Mouse
, онлайн магазин Logitech Signature M650 L Wireless Mouse
, поръчай Logitech Signature M650 L Wireless Mouse
, Logitech Signature M650 L Wireless Mouse мнения
, Logitech Signature M650 L Wireless Mouse сравнение
, евтин Мишки
, топ Мишки
, най-добър Мишки
, нов Мишки
, logitech {ucfirst}мишки
, оригинален Logitech Signature M650 L Wireless Mouse
, гаранция Logitech Signature M650 L Wireless Mouse
, бърза доставка Logitech Signature M650 L Wireless Mouse
, LOGITECH цена
, LOGITECH промоция
, LOGITECH отстъпка
, LOGITECH Мишки
, мишки в българия
, мишки techmag
, онлайн поръчка Мишки
, магазин за Мишки
, топ оферти Мишки
, LOGITECH 910-006236 характеристики
, LOGITECH 910-006236 спецификации
, LOGITECH 910-006236 review
, LOGITECH 910-006236 сравнение
, LOGITECH 910-006236 отзиви
, LOGITECH 910-006236 намаление
| Ergonomic design: | Yes |
| Form factor: | Right-hand |
| Product colour: | Graphite |
| Surface coloration: | Monochromatic |
| Rubber grips: | Yes |
| Number of batteries supported: | 1 |
| Power source: | Batteries |
| Battery technology: | Alkaline |
| Service life of battery: | 24 month(s) |
| Battery type: | AA |
| USB Power Delivery (USB PD): | No |
| USB Type-C charging port: | No |
| Width: | 66.2 mm |
| Height: | 42 mm |
| Weight: | 115.4 g |
| Depth: | 118.7 mm |
| Receiver width: | 1.87 cm |
| Receiver height: | 1.44 cm |
| Receiver weight: | 1.8 g |
| Receiver depth: | 6.1 mm |
| Windows operating systems supported: | Windows 11, Windows 10 |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Mobile operating systems supported: | Android 8.0, iPadOS |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Other operating systems supported: | ChromeOS |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Package weight: | 160 g |
| AC adapter included: | No |
| Package height: | 185 mm |
| Package width: | 85 mm |
| Wireless receiver interface: | USB Type-A |
| User guide: | Yes |
| Batteries included: | Yes |
| Receiver included: | Yes |
| Movement detection technology: | Optical |
| Buttons type: | Pressed buttons |
| Buttons quantity: | 5 |
| Number of scroll wheels: | 1 |
| Scroll type: | Wheel |
| Scrolling directions: | Vertical |
| Movement resolution: | 4000 DPI |
| Device interface: | RF Wireless + Bluetooth |
| Purpose: | Office |
| Button functions: | Forward |
| Silent click: | Yes |
| Wireless range: | 10 m |
| On/off switch: | Yes |
| Warnings: | Keep away from sources of heat., The product must be protected from moisture. |










