













Logitech Signature M650 for Business
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PERLOGMYS0537
- Тегло: 0.17kg
- SKU: PERLOGMYS0537
49.36€ (96.53лв.)
без ДДС: 41.13€ (80.44лв.)
Етикети:
Logitech Signature M650 for Business
, PERLOGMYS0537
, LOGITECH
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Logitech Signature M650 for Business
, цена Logitech Signature M650 for Business
, оферти Logitech Signature M650 for Business
, ревю Logitech Signature M650 for Business
, промоция Logitech Signature M650 for Business
, онлайн магазин Logitech Signature M650 for Business
, поръчай Logitech Signature M650 for Business
, Logitech Signature M650 for Business мнения
, Logitech Signature M650 for Business сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, logitech {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Logitech Signature M650 for Business
, гаранция Logitech Signature M650 for Business
, бърза доставка Logitech Signature M650 for Business
, LOGITECH цена
, LOGITECH промоция
, LOGITECH отстъпка
, LOGITECH Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, LOGITECH PERLOGMYS0537 характеристики
, LOGITECH PERLOGMYS0537 спецификации
, LOGITECH PERLOGMYS0537 review
, LOGITECH PERLOGMYS0537 сравнение
, LOGITECH PERLOGMYS0537 отзиви
, LOGITECH PERLOGMYS0537 намаление
EAN: 5099206097254
MPN: 910-006274
Technical Specifications
| Mouse size | M |
| Rubber grips | Yes |
| Product colour | Graphite |
| Form factor | Right-hand |
| Ergonomic design | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Service life of battery | 24 month(s) |
| Battery capacity | 2000 mAh |
| Power source | Batteries |
| Battery type | AA |
| Battery technology | Alkaline |
| Number of batteries supported | 1 |
| Storage temperature (T-T) | -5 - 45 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Receiver width | 1.44 cm |
| Receiver height | 1.87 cm |
| Receiver depth | 6.1 mm |
| Receiver weight | 1.8 g |
| Depth | 107.2 mm |
| Weight | 101.2 g |
| Width | 61.8 mm |
| Height | 37.8 mm |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Mobile operating systems supported | iPadOS |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Package weight | 160 g |
| Package height | 142.1 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 52.6 mm |
| Package depth | 84.2 mm |
| Batteries included | Yes |
| Receiver type | Nano receiver |
| Receiver included | Yes |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| User guide | Yes |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Buttons durability (million clicks) | 10 |
| Button functions | Forward |
| Scrolling directions | Vertical |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Movement resolution | 4000 DPI |
| Buttons quantity | 5 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Purpose | Office |
| Movement detection technology | Optical |
| Device interface | Bluetooth |
| Scroll type | Wheel |
| On/off switch | Yes |
| Wireless range | 10 m |
| Master (outer) case height | 156 mm |
| Master (outer) case length | 272 mm |
| Master (outer) case width | 177 mm |
| Harmonized System (HS) code | 84716070 |
| Master (outer) case gross weight | 1.82 kg |
| Post-consumer recycled plastic | 64% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 14.2 x 8.6 x 5.5 cm
Weight: 0.166 kg





