















Logitech MX Brio
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PERLOGKAM0025
- Тегло: 0.36kg
- SKU: PERLOGKAM0025
165.84€ (324.35лв.)
без ДДС: 138.20€ (270.30лв.)
![]() |
12 x 15.66 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Logitech MX Brio
, PERLOGKAM0025
, LOGITECH
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Logitech MX Brio
, цена Logitech MX Brio
, оферти Logitech MX Brio
, ревю Logitech MX Brio
, промоция Logitech MX Brio
, онлайн магазин Logitech MX Brio
, поръчай Logitech MX Brio
, Logitech MX Brio мнения
, Logitech MX Brio сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, logitech {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Logitech MX Brio
, гаранция Logitech MX Brio
, бърза доставка Logitech MX Brio
, LOGITECH цена
, LOGITECH промоция
, LOGITECH отстъпка
, LOGITECH Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, LOGITECH PERLOGKAM0025 характеристики
, LOGITECH PERLOGKAM0025 спецификации
, LOGITECH PERLOGKAM0025 review
, LOGITECH PERLOGKAM0025 сравнение
, LOGITECH PERLOGKAM0025 отзиви
, LOGITECH PERLOGKAM0025 намаление
EAN: 5099206109346
MPN: 960-001530
Technical Specifications
| Cable length | 1.5 m |
| Product colour | Graphite |
| LED indicators | Yes |
| Built-in flash | No |
| Lens material | Glass |
| USB powered | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Interface | USB |
| Housing material | Aluminium |
| Mounting type | Clip |
| BeamForming | Yes |
| Depth | 52.2 mm |
| Width | 98 mm |
| Height | 61.6 mm |
| Weight (with stand) | 176 g |
| Minimum RAM | 2000 MB |
| Camera HD type | 4K Ultra HD |
| Diagonal field of view | 90° |
| Megapixel (approx.) | 8.5 MP |
| Maximum video resolution | 4096 x 2160 pixels |
| Auto focus | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Zoom capability | Yes |
| Digital zoom | 4x |
| Maximum frame rate | 60 fps |
| Privacy camera | Yes |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Field of view modes quantity | 3 |
| Quantity | 1 |
| Package type | Box |
| Packaging content | MX Brio 705 for Business webcam USB-C 3.0 cable Mount clip with removable mount adapter User documentation |
| Cables included | USB Type C |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Built-in microphone | Yes |
| Number of microphones | 2 |
| Microphone pick-up range | 1.2 m |
| Sustainability certificates | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Sustainability certificates | CarbonNeutral |
| Sustainability compliance | Yes |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7 x 14.5 x 14 cm
Weight: 0.36 kg






