

















Logitech Master MX Keys S
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: PERLOGKLA0177
- Тегло: 1.11kg
- SKU: PERLOGKLA0177
131.99€ (258.15лв.)
без ДДС: 109.99€ (215.12лв.)
![]() |
12 x 12.46 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Logitech Master MX Keys S
, PERLOGKLA0177
, LOGITECH
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Logitech Master MX Keys S
, цена Logitech Master MX Keys S
, оферти Logitech Master MX Keys S
, ревю Logitech Master MX Keys S
, промоция Logitech Master MX Keys S
, онлайн магазин Logitech Master MX Keys S
, поръчай Logitech Master MX Keys S
, Logitech Master MX Keys S мнения
, Logitech Master MX Keys S сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, logitech {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Logitech Master MX Keys S
, гаранция Logitech Master MX Keys S
, бърза доставка Logitech Master MX Keys S
, LOGITECH цена
, LOGITECH промоция
, LOGITECH отстъпка
, LOGITECH Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, LOGITECH PERLOGKLA0177 характеристики
, LOGITECH PERLOGKLA0177 спецификации
, LOGITECH PERLOGKLA0177 review
, LOGITECH PERLOGKLA0177 сравнение
, LOGITECH PERLOGKLA0177 отзиви
, LOGITECH PERLOGKLA0177 намаление
EAN: 5099206112155
MPN: 920-011588
Technical Specifications
| Wireless range | 10 m |
| LED indicators | Yes |
| Material | Aluminium |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Product colour | Grey |
| Backlight colour | White |
| Backlight type | LED |
| Adjustable backlight | Yes |
| Backlight | Yes |
| Keyboard style | Straight |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Power source type | Battery |
| Rechargeable | Yes |
| Keyboard battery type | Built-in battery |
| Number of batteries (keyboard) | 1 |
| Battery capacity | 1500 mAh |
| Charging source | USB Type-C |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 430.2 x 131.63 x 20.5 mm |
| Keyboard weight | 810 g |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Mobile operating systems supported | iPadOS |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Package width | 147.5 mm |
| Package height | 39.5 mm |
| Package depth | 450.5 mm |
| Packaging content | Keyboard Logi Bolt USB receiver USB-C charging cable (USB-A to USB-C) User documentation |
| User guide | Yes |
| Batteries included | Yes |
| Cables included | USB Type-A - USB Type-C |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Receiver dimensions (WxDxH) | 14.4 x 6.6 x 18.4 mm |
| Receiver type | Nano receiver |
| Receiver weight | 2 g |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Receiver included | Yes |
| Mouse included | No |
| Downloadable software | Logi Options+ |
| On/off switch | Yes |
| Numeric keypad | Yes |
| Device interface | Bluetooth |
| Pointing device | No |
| Connectivity technology | Wireless |
| Recommended usage | Universal |
| Keyboard language | US International |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Ambient light sensor | Yes |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Proximity sensor | Yes |
| Multi-device support | Yes |
| Keyboard key switch | Scissor key switch |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Keyboard key profile | Low-profile |
| Post-consumer recycled plastic | 12% |
| Sustainability certificates | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Sustainability certificates | CarbonNeutral |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 4 x 15 x 45 cm
Weight: 1.105 kg







