





Logitech M240 mouse Ambidextrous Bluetooth – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 910-007119
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.15kg
26.78€ (52.38лв.)
без ДДС: 22.32€ (43.65лв.)
Етикети:
Logitech M240 mouse Ambidextrous Bluetooth
, 910-007119
, LOGITECH
, Мишки
, Периферия
, купете Logitech M240 mouse Ambidextrous Bluetooth
, цена Logitech M240 mouse Ambidextrous Bluetooth
, оферти Logitech M240 mouse Ambidextrous Bluetooth
, ревю Logitech M240 mouse Ambidextrous Bluetooth
, промоция Logitech M240 mouse Ambidextrous Bluetooth
, онлайн магазин Logitech M240 mouse Ambidextrous Bluetooth
, поръчай Logitech M240 mouse Ambidextrous Bluetooth
, Logitech M240 mouse Ambidextrous Bluetooth мнения
, Logitech M240 mouse Ambidextrous Bluetooth сравнение
, евтин Мишки
, топ Мишки
, най-добър Мишки
, нов Мишки
, logitech {ucfirst}мишки
, оригинален Logitech M240 mouse Ambidextrous Bluetooth
, гаранция Logitech M240 mouse Ambidextrous Bluetooth
, бърза доставка Logitech M240 mouse Ambidextrous Bluetooth
, LOGITECH цена
, LOGITECH промоция
, LOGITECH отстъпка
, LOGITECH Мишки
, мишки в българия
, мишки techmag
, онлайн поръчка Мишки
, магазин за Мишки
, топ оферти Мишки
, LOGITECH 910-007119 характеристики
, LOGITECH 910-007119 спецификации
, LOGITECH 910-007119 review
, LOGITECH 910-007119 сравнение
, LOGITECH 910-007119 отзиви
, LOGITECH 910-007119 намаление
| Form factor: | Ambidextrous |
| Product colour: | Graphite |
| Surface coloration: | Monochromatic |
| Battery type: | AAA |
| Power source: | Batteries |
| Service life of battery: | 18 month(s) |
| Auto power off: | Yes |
| Battery technology: | Alkaline |
| Depth: | 99 mm |
| Height: | 39 mm |
| Weight: | 73.8 g |
| Width: | 60 mm |
| Mobile operating systems supported: | iOS 14, iOS 14, Android 9.0, Android 11.0, Android 10.0, Android 12.0, iOS 15 |
| Other operating systems supported: | ChromeOS |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Windows 11, Windows 10 |
| Quantity: | 1 |
| User guide: | Yes |
| Batteries included: | Yes |
| Device interface: | Bluetooth |
| Buttons quantity: | 3 |
| Scroll type: | Wheel |
| Scrolling directions: | Vertical |
| Silent click: | Yes |
| Number of scroll wheels: | 1 |
| Purpose: | Travel |
| Buttons type: | Pressed buttons |
| Wireless range: | 10 m |










