

















Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PERLOGMYS0529
- Тегло: 0.23kg
- SKU: PERLOGMYS0529
68.68€ (134.32лв.)
без ДДС: 57.23€ (111.93лв.)
Етикети:
Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse
, PERLOGMYS0529
, LOGITECH
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse
, цена Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse
, оферти Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse
, ревю Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse
, промоция Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse
, онлайн магазин Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse
, поръчай Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse
, Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse мнения
, Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, logitech {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse
, гаранция Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse
, бърза доставка Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse
, LOGITECH цена
, LOGITECH промоция
, LOGITECH отстъпка
, LOGITECH Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, LOGITECH PERLOGMYS0529 характеристики
, LOGITECH PERLOGMYS0529 спецификации
, LOGITECH PERLOGMYS0529 review
, LOGITECH PERLOGMYS0529 сравнение
, LOGITECH PERLOGMYS0529 отзиви
, LOGITECH PERLOGMYS0529 намаление
EAN: 5099206099913
MPN: 910-006478
Technical Specifications
| Ergonomic design | Yes |
| Product colour | Pink |
| Form factor | Right-hand |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Vertical design | Yes |
| Battery type | AA |
| Power source | Batteries |
| Service life of battery | 24 month(s) |
| Battery capacity | 2000 mAh |
| Battery technology | Alkaline |
| Number of batteries supported | 1 |
| Storage temperature (T-T) | -5 - 45 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Receiver weight | 2 g |
| Width | 70 mm |
| Receiver width | 1.44 cm |
| Depth | 108 mm |
| Receiver depth | 6.6 mm |
| Receiver height | 1.84 cm |
| Weight | 125 g |
| Height | 71 mm |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 12.0 Monterey |
| Mobile operating systems supported | Android 10.0 |
| Mobile operating systems supported | Android 8.0 |
| Mobile operating systems supported | iOS 15 |
| Mobile operating systems supported | Android 9.0 |
| Mobile operating systems supported | Android 11.0 |
| Mobile operating systems supported | iOS 14 |
| Mobile operating systems supported | iOS 14 |
| Mobile operating systems supported | iPadOS |
| Mobile operating systems supported | Android 12.0 |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 77 mm |
| Package height | 147 mm |
| Package weight | 210 g |
| Batteries included | Yes |
| Receiver type | Nano receiver |
| User guide | Yes |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Yes |
| Multi-device support | Yes |
| Button functions | Back |
| Button functions | Forward |
| Button functions | DPI switch |
| Purpose | Office |
| Silent click | Yes |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth |
| Scrolling directions | Vertical |
| Buttons quantity | 4 |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Movement resolution | 4000 DPI |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Buttons durability (million clicks) | 5 |
| Number of programmable buttons | 4 |
| Movement detection technology | Optical |
| Scroll type | Wheel |
| On/off switch | Yes |
| Wireless range | 10 m |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7.5 x 14 x 8.5 cm
Weight: 0.225 kg





