











Logitech G PRO X TKL Rapid keyboard Gaming USB QWERTY US International White
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: GAMLOGKLA0007
- Тегло: 1.34kg
- SKU: GAMLOGKLA0007
165.19€ (323.09лв.)
без ДДС: 137.66€ (269.24лв.)
![]() |
12 x 15.60 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Logitech G PRO X TKL Rapid keyboard Gaming USB QWERTY US International White
, GAMLOGKLA0007
, LOGITECH
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Logitech G PRO X TKL Rapid keyboard Gaming USB QWERTY US International White
, цена Logitech G PRO X TKL Rapid keyboard Gaming USB QWERTY US International White
, оферти Logitech G PRO X TKL Rapid keyboard Gaming USB QWERTY US International White
, ревю Logitech G PRO X TKL Rapid keyboard Gaming USB QWERTY US International White
, промоция Logitech G PRO X TKL Rapid keyboard Gaming USB QWERTY US International White
, онлайн магазин Logitech G PRO X TKL Rapid keyboard Gaming USB QWERTY US International White
, поръчай Logitech G PRO X TKL Rapid keyboard Gaming USB QWERTY US International White
, Logitech G PRO X TKL Rapid keyboard Gaming USB QWERTY US International White мнения
, Logitech G PRO X TKL Rapid keyboard Gaming USB QWERTY US International White сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, logitech {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Logitech G PRO X TKL Rapid keyboard Gaming USB QWERTY US International White
, гаранция Logitech G PRO X TKL Rapid keyboard Gaming USB QWERTY US International White
, бърза доставка Logitech G PRO X TKL Rapid keyboard Gaming USB QWERTY US International White
, LOGITECH цена
, LOGITECH промоция
, LOGITECH отстъпка
, LOGITECH Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, LOGITECH GAMLOGKLA0007 характеристики
, LOGITECH GAMLOGKLA0007 спецификации
, LOGITECH GAMLOGKLA0007 review
, LOGITECH GAMLOGKLA0007 сравнение
, LOGITECH GAMLOGKLA0007 отзиви
, LOGITECH GAMLOGKLA0007 намаление
EAN: 5099206126473
MPN: 920-013242
Technical Specifications
| Cable length | 1.8 m |
| USB connector type | USB Type-A |
| Detachable cable | Yes |
| Product colour | White |
| LED indicators | Yes |
| Backlight colour | Multicolour |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Backlight type | LED |
| Backlight | Yes |
| Adjustable backlight | Yes |
| Keyboard style | Straight |
| Adjustable keyboard height | Yes |
| Power source type | USB |
| Charging source | USB Type-C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 50 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Keyboard weight | 1.01 kg |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 357 x 150 x 38 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Packaging content | PRO X TKL RAPID tenkeyless gaming keyboard USB A to C Charging/data cable User documentation |
| Batteries included | No |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| User guide | Yes |
| Cables included | USB Type-A - USB Type-C |
| Mouse included | No |
| Device interface | USB |
| Connectivity technology | Wired |
| Pointing device | No |
| Hot keys | Yes |
| Keyboard key profile | High-profile |
| Built-in memory | Yes |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Multimedia keys | Yes |
| Keyboard language | US International |
| Keyboard form factor | Tenkeyless (80 - 87%) |
| Actuation force | 35 g |
| Numeric keypad | No |
| Recommended usage | Gaming |
| Keyboard key switch | Magnetic-mechanical key switch |
| Key response time (min) | 1 ms |
| Physical layout | Tenkeyless (TKL) |
| Warranty period | 2 year(s) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 6 x 38 x 16.5 cm
Weight: 1.335 kg







