













Logitech G G915 X keyboard Gaming USB QWERTY US International Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: GAMLOGKLA0005
- Тегло: 1.52kg
- SKU: GAMLOGKLA0005
171.60€ (335.62лв.)
без ДДС: 143.00€ (279.68лв.)
![]() |
12 x 16.20 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Logitech G G915 X keyboard Gaming USB QWERTY US International Black
, GAMLOGKLA0005
, LOGITECH
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Logitech G G915 X keyboard Gaming USB QWERTY US International Black
, цена Logitech G G915 X keyboard Gaming USB QWERTY US International Black
, оферти Logitech G G915 X keyboard Gaming USB QWERTY US International Black
, ревю Logitech G G915 X keyboard Gaming USB QWERTY US International Black
, промоция Logitech G G915 X keyboard Gaming USB QWERTY US International Black
, онлайн магазин Logitech G G915 X keyboard Gaming USB QWERTY US International Black
, поръчай Logitech G G915 X keyboard Gaming USB QWERTY US International Black
, Logitech G G915 X keyboard Gaming USB QWERTY US International Black мнения
, Logitech G G915 X keyboard Gaming USB QWERTY US International Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, logitech {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Logitech G G915 X keyboard Gaming USB QWERTY US International Black
, гаранция Logitech G G915 X keyboard Gaming USB QWERTY US International Black
, бърза доставка Logitech G G915 X keyboard Gaming USB QWERTY US International Black
, LOGITECH цена
, LOGITECH промоция
, LOGITECH отстъпка
, LOGITECH Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, LOGITECH GAMLOGKLA0005 характеристики
, LOGITECH GAMLOGKLA0005 спецификации
, LOGITECH GAMLOGKLA0005 review
, LOGITECH GAMLOGKLA0005 сравнение
, LOGITECH GAMLOGKLA0005 отзиви
, LOGITECH GAMLOGKLA0005 намаление
EAN: 5099206124608
MPN: 920-012942
Technical Specifications
| Cable length | 1.8 m |
| USB connector type | USB Type-A |
| Detachable cable | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Material | Aluminium |
| LED indicators | Yes |
| Product colour | Black |
| Backlight type | RGB LED |
| Backlight | Yes |
| Adjustable keyboard height | Yes |
| Keyboard style | Straight |
| Backlight colour | Multicolour |
| Power source type | USB |
| Charging source | USB Type-C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 50 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Keyboard weight | 1.04 kg |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 475 x 150 x 22.6 mm |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 12.0 Monterey |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 13.0 Ventura |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Windows operating systems supported | Windows 11 |
| Packaging content | G915 X gaming keyboard USB-A to USB-C power and data cable User documentation |
| User guide | Yes |
| Cables included | USB Type-A - USB Type-C |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Mouse included | No |
| Windows keys | Yes |
| Device interface | USB |
| Numeric keypad | Yes |
| Pointing device | No |
| Connectivity technology | Wired |
| Recommended usage | Gaming |
| Keycaps | Double shot |
| Keyboard language | US International |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Keyboard key profile | Low-profile |
| Multi-device support | Yes |
| Key travel distance | 3.2 mm |
| Multimedia keys | Yes |
| Hot keys | Yes |
| Programmable hot keys | Yes |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Keyboard key switch technology | Logitech GL Tactile |
| Actuation force | 45 g |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| Actuation point | 1.3 mm |
| Keycaps material | Polybutylene terephthalate (PBT) |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Sustainability certificates | Forest Stewardship Council (FSC) |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 4.3 x 51 x 19 cm
Weight: 1.52 kg







