





















Logitech G G305 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: GAMLOGMYS0007
- Тегло: 0.18kg
- SKU: GAMLOGMYS0007
52.90€ (103.46лв.)
без ДДС: 44.08€ (86.21лв.)
Етикети:
Logitech G G305 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse
, GAMLOGMYS0007
, LOGITECH
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Logitech G G305 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse
, цена Logitech G G305 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse
, оферти Logitech G G305 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse
, ревю Logitech G G305 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse
, промоция Logitech G G305 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse
, онлайн магазин Logitech G G305 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse
, поръчай Logitech G G305 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse
, Logitech G G305 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse мнения
, Logitech G G305 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, logitech {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Logitech G G305 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse
, гаранция Logitech G G305 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse
, бърза доставка Logitech G G305 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse
, LOGITECH цена
, LOGITECH промоция
, LOGITECH отстъпка
, LOGITECH Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, LOGITECH GAMLOGMYS0007 характеристики
, LOGITECH GAMLOGMYS0007 спецификации
, LOGITECH GAMLOGMYS0007 review
, LOGITECH GAMLOGMYS0007 сравнение
, LOGITECH GAMLOGMYS0007 отзиви
, LOGITECH GAMLOGMYS0007 намаление
EAN: 5099206077836
MPN: 910-005283
Technical Specifications
| Form factor | Right-hand |
| Feet material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Illumination | Yes |
| Surface coloration | Monotone |
| Illumination colour | Red/Green/Blue |
| Product colour | Black |
| Battery type | AA |
| Power source | Batteries |
| Battery life (max) | 250 h |
| Number of batteries supported | 1 |
| Width | 62.1 mm |
| Weight | 99 g |
| Depth | 116.6 mm |
| Height | 38.2 mm |
| Other operating systems supported | Chrome |
| Windows operating systems supported | Windows 7 |
| Windows operating systems supported | Windows 10 |
| Windows operating systems supported | Windows 8 |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| User guide | Yes |
| Package weight | 156.9 g |
| Receiver included | Yes |
| Package height | 155 mm |
| Package width | 102 mm |
| Quantity | 1 |
| Package type | Box |
| Receiver type | Nano receiver |
| Batteries included | Yes |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Programmable mouse buttons | Yes |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Buttons durability (million clicks) | 10 |
| Button functions | Back |
| Button functions | DPI switch |
| Button functions | Forward |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Buttons quantity | 6 |
| Purpose | Gaming |
| Number of programmable buttons | 6 |
| Mouse tracking speed | 400 ips |
| Polling rate | 1000 Hz |
| Response time | 1 ms |
| Scroll type | Wheel |
| Device interface | RF Wireless |
| Movement detection technology | Optical |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Movement resolution | 12000 DPI |
| Scrolling directions | Vertical |
| Acceleration (max) | 40 G |
| Wireless range | 10 m |
| On/off switch | Yes |
| Feet durability | 250 km |
| Master (outer) case gross weight | 776.2 g |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 15.5 x 4.5 x 10.5 cm
Weight: 0.18 kg






