

















Logitech C930e Business Webcam
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MULLOGKAM0076
- Тегло: 0.20kg
- SKU: MULLOGKAM0076
88.82€ (173.72лв.)
без ДДС: 74.02€ (144.77лв.)
![]() |
12 x 8.39 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Logitech C930e Business Webcam
, MULLOGKAM0076
, LOGITECH
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Logitech C930e Business Webcam
, цена Logitech C930e Business Webcam
, оферти Logitech C930e Business Webcam
, ревю Logitech C930e Business Webcam
, промоция Logitech C930e Business Webcam
, онлайн магазин Logitech C930e Business Webcam
, поръчай Logitech C930e Business Webcam
, Logitech C930e Business Webcam мнения
, Logitech C930e Business Webcam сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, logitech {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Logitech C930e Business Webcam
, гаранция Logitech C930e Business Webcam
, бърза доставка Logitech C930e Business Webcam
, LOGITECH цена
, LOGITECH промоция
, LOGITECH отстъпка
, LOGITECH Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, LOGITECH MULLOGKAM0076 характеристики
, LOGITECH MULLOGKAM0076 спецификации
, LOGITECH MULLOGKAM0076 review
, LOGITECH MULLOGKAM0076 сравнение
, LOGITECH MULLOGKAM0076 отзиви
, LOGITECH MULLOGKAM0076 намаление
EAN: 5099206045200
MPN: 960-000972
Technical Specifications
| Cable length | 1.5 m |
| Product colour | Black |
| Tripod thread | 1/4" |
| Built-in flash | No |
| Mounting type | Clip |
| Interface | USB |
| Tripod mounting supported | Yes |
| Depth | 71 mm |
| Width | 94 mm |
| Height | 43 mm |
| Weight | 162 g |
| Weight (with stand) | 162 g |
| Minimum RAM | 2048 MB |
| Supported video modes | 720p |
| Supported video modes | 1080p |
| Zoom capability | Yes |
| Digital zoom | 4x |
| Plug and Play | Yes |
| Maximum frame rate | 30 fps |
| Privacy camera | Yes |
| Camera HD type | Full HD |
| Auto focus | Yes |
| Privacy type | Pop-up |
| Maximum video resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Resolution at capture speed | 1280x720@30fps |
| Resolution at capture speed | 1920x1080@30fps |
| Quantity | 1 |
| Package height | 52 mm |
| Package width | 76 mm |
| Package weight | 221.8 g |
| Package depth | 142 mm |
| Packaging content | {loc-value} |
| User guide | Yes |
| Laptop clamp | Yes |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Master (outer) case height | 172 mm |
| Master (outer) case length | 495 mm |
| Master (outer) case width | 290 mm |
| Harmonized System (HS) code | 85258900 |
| Master (outer) case gross weight | 7.76 kg |
| Built-in microphone | Yes |
| Number of microphones | 2 |
| Microphone direction type | Omnidirectional |
| Warnings | Store the device in a dry place, away from heat sources. |
| Warnings | Do not open the appliance housing; risk of electric shock. |
| Warnings | Avoid the appliance coming into contact with water or other liquids. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 5.5 x 14.5 x 8 cm
Weight: 0.2 kg






