













Logitech Brio 505
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PERLOGKAM0022
- Тегло: 0.18kg
- SKU: PERLOGKAM0022
88.67€ (173.42лв.)
без ДДС: 73.89€ (144.52лв.)
![]() |
12 x 8.37 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Logitech Brio 505
, PERLOGKAM0022
, LOGITECH
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Logitech Brio 505
, цена Logitech Brio 505
, оферти Logitech Brio 505
, ревю Logitech Brio 505
, промоция Logitech Brio 505
, онлайн магазин Logitech Brio 505
, поръчай Logitech Brio 505
, Logitech Brio 505 мнения
, Logitech Brio 505 сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, logitech {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Logitech Brio 505
, гаранция Logitech Brio 505
, бърза доставка Logitech Brio 505
, LOGITECH цена
, LOGITECH промоция
, LOGITECH отстъпка
, LOGITECH Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, LOGITECH PERLOGKAM0022 характеристики
, LOGITECH PERLOGKAM0022 спецификации
, LOGITECH PERLOGKAM0022 review
, LOGITECH PERLOGKAM0022 сравнение
, LOGITECH PERLOGKAM0022 отзиви
, LOGITECH PERLOGKAM0022 намаление
EAN: 5099206104884
MPN: 960-001459
Technical Specifications
| Interface | USB |
| Cable length | 1.5 m |
| Lens material | Glass |
| Product colour | Graphite |
| Mounting type | Clip |
| Built-in flash | No |
| Weight (with stand) | 121 g |
| Weight | 121 g |
| Height | 31.5 mm |
| Depth | 31.5 mm |
| Width | 110 mm |
| Clamp dimensions (W x D x H) | 45.8 x 65.1 x 25 mm |
| Minimum RAM | 1024 MB |
| Zoom capability | Yes |
| Camera HD type | Full HD |
| Digital zoom | 4x |
| Megapixel (approx.) | 4 MP |
| Diagonal field of view | 90° |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Maximum video resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Supported video modes | 1080p |
| Supported video modes | 720p |
| Plug and Play | Yes |
| Resolution at capture speed | 1920x1080@30fps |
| Resolution at capture speed | 1280x720@60fps |
| Face tracking | No |
| Maximum frame rate | 60 fps |
| Privacy camera | Yes |
| Auto focus | Yes |
| Adjustable field of view | Yes |
| Field of view modes quantity | 3 |
| Package height | 84 mm |
| Package width | 53 mm |
| Quantity | 1 |
| Package weight | 183 g |
| Package depth | 130 mm |
| Packaging content | {loc-value} |
| Cables included | USB Type C |
| Mac operating systems supported | MacOS |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Master (outer) case length | 281 mm |
| Master (outer) case gross weight | 3.87 kg |
| Master (outer) case height | 188 mm |
| Master (outer) case width | 270 mm |
| Built-in microphone | Yes |
| Number of microphones | 2 |
| Microphone pick-up range | 1.22 m |
| Sustainability certificates | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Sustainability certificates | CarbonNeutral |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 5.5 x 13 x 8.5 cm
Weight: 0.18 kg






