





Logitech B110 Silent – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 910-005508
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.12kg
20.28€ (39.66лв.)
без ДДС: 16.90€ (33.05лв.)
Етикети:
Logitech B110 Silent
, 910-005508
, LOGITECH
, Мишки
, Периферия
, купете Logitech B110 Silent
, цена Logitech B110 Silent
, оферти Logitech B110 Silent
, ревю Logitech B110 Silent
, промоция Logitech B110 Silent
, онлайн магазин Logitech B110 Silent
, поръчай Logitech B110 Silent
, Logitech B110 Silent мнения
, Logitech B110 Silent сравнение
, евтин Мишки
, топ Мишки
, най-добър Мишки
, нов Мишки
, logitech {ucfirst}мишки
, оригинален Logitech B110 Silent
, гаранция Logitech B110 Silent
, бърза доставка Logitech B110 Silent
, LOGITECH цена
, LOGITECH промоция
, LOGITECH отстъпка
, LOGITECH Мишки
, мишки в българия
, мишки techmag
, онлайн поръчка Мишки
, магазин за Мишки
, топ оферти Мишки
, LOGITECH 910-005508 характеристики
, LOGITECH 910-005508 спецификации
, LOGITECH 910-005508 review
, LOGITECH 910-005508 сравнение
, LOGITECH 910-005508 отзиви
, LOGITECH 910-005508 намаление
| Form factor: | Ambidextrous |
| Product colour: | Black |
| Power source: | Cable |
| Weight: | 85 g |
| Height: | 113 mm |
| Depth: | 38.4 mm |
| Width: | 61.7 mm |
| Windows operating systems supported: | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 11 |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Other operating systems supported: | ChromeOS |
| Mac operating systems supported: | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Package weight: | 116 g |
| Package width: | 42 mm |
| Package type: | Box |
| Package height: | 132 mm |
| Quantity: | 1 |
| User guide: | Yes |
| Movement detection technology: | Optical |
| Scroll type: | Wheel |
| Buttons quantity: | 3 |
| Movement resolution: | 1000 DPI |
| Device interface: | USB Type-A |
| Number of scroll wheels: | 1 |
| Purpose: | Office |
| Buttons type: | Pressed buttons |
| Recommended usage: | Universal |
| Scrolling directions: | Vertical |
| Cable length: | 1.8 m |
| Plug and Play: | Yes |










