





LOGIC ARAMIS ARGB Mini USB 3.0 enclosure – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AM-ARAMIS-10-0000000-0002
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 4.60kg
57.23€ (111.93лв.)
без ДДС: 47.69€ (93.27лв.)
Етикети:
LOGIC ARAMIS ARGB Mini USB 3.0 enclosure
, AM-ARAMIS-10-0000000-0002
, LOGIC
, Компютърни кутии
, PC компоненти
, купете LOGIC ARAMIS ARGB Mini USB 3.0 enclosure
, цена LOGIC ARAMIS ARGB Mini USB 3.0 enclosure
, оферти LOGIC ARAMIS ARGB Mini USB 3.0 enclosure
, ревю LOGIC ARAMIS ARGB Mini USB 3.0 enclosure
, промоция LOGIC ARAMIS ARGB Mini USB 3.0 enclosure
, онлайн магазин LOGIC ARAMIS ARGB Mini USB 3.0 enclosure
, поръчай LOGIC ARAMIS ARGB Mini USB 3.0 enclosure
, LOGIC ARAMIS ARGB Mini USB 3.0 enclosure мнения
, LOGIC ARAMIS ARGB Mini USB 3.0 enclosure сравнение
, евтин Компютърни кутии
, топ Компютърни кутии
, най-добър Компютърни кутии
, нов Компютърни кутии
, logic {ucfirst}компютърни кутии
, оригинален LOGIC ARAMIS ARGB Mini USB 3.0 enclosure
, гаранция LOGIC ARAMIS ARGB Mini USB 3.0 enclosure
, бърза доставка LOGIC ARAMIS ARGB Mini USB 3.0 enclosure
, LOGIC цена
, LOGIC промоция
, LOGIC отстъпка
, LOGIC Компютърни кутии
, компютърни кутии в българия
, компютърни кутии techmag
, онлайн поръчка Компютърни кутии
, магазин за Компютърни кутии
, топ оферти Компютърни кутии
, LOGIC AM-ARAMIS-10-0000000-0002 характеристики
, LOGIC AM-ARAMIS-10-0000000-0002 спецификации
, LOGIC AM-ARAMIS-10-0000000-0002 review
, LOGIC AM-ARAMIS-10-0000000-0002 сравнение
, LOGIC AM-ARAMIS-10-0000000-0002 отзиви
, LOGIC AM-ARAMIS-10-0000000-0002 намаление
| Number of 2.5" bays: | 3 |
| Number of expansion slots: | 4 |
| Form factor: | Mini Tower |
| Side window: | Yes |
| Illumination: | ARGB |
| Type: | PC |
| Cable management: | Yes |
| Maximum CPU cooler height: | 16 cm |
| Product colour: | Black |
| Tempered glass panel(s): | Yes |
| Supported motherboard form factors: | micro ATX, Mini-ITX |
| Maximum graphics card length: | 29 cm |
| On/off button: | Yes |
| Number of 3.5" bays: | 2 |
| Width: | 200 mm |
| Depth: | 340 mm |
| Height: | 385 mm |
| Supported HDD sizes: | 3.5", 2.5 |
| Reset button: | Yes |
| Audio output: | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) ports quantity: | 1 |
| Audio input: | Yes |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Front fans installed: | 2x 120 mm |
| Number of front fans supported (max): | 2 |
| Rear fans installed: | 1x 120 mm |
| Number of rear fans supported (max): | 1 |
| Rear fans diameters supported: | 120 mm |
| Front fans diameters supported: | 140 mm, 120 |
| Power supply included: | No |








