
LINCOLN Ultra premium Junior Large Lamb - dry dog food - 12kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPLNLKAS0005
- Тегло: 12.05kg
59.53€ (116.43лв.)
без ДДС: 49.61€ (97.03лв.)
Етикети:
LINCOLN Ultra premium Junior Large Lamb - dry dog food - 12kg
, DLPLNLKAS0005
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете LINCOLN Ultra premium Junior Large Lamb - dry dog food - 12kg
, цена LINCOLN Ultra premium Junior Large Lamb - dry dog food - 12kg
, оферти LINCOLN Ultra premium Junior Large Lamb - dry dog food - 12kg
, ревю LINCOLN Ultra premium Junior Large Lamb - dry dog food - 12kg
, промоция LINCOLN Ultra premium Junior Large Lamb - dry dog food - 12kg
, онлайн магазин LINCOLN Ultra premium Junior Large Lamb - dry dog food - 12kg
, поръчай LINCOLN Ultra premium Junior Large Lamb - dry dog food - 12kg
, LINCOLN Ultra premium Junior Large Lamb - dry dog food - 12kg мнения
, LINCOLN Ultra premium Junior Large Lamb - dry dog food - 12kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, {ucfirst}храна за кучета
, оригинален LINCOLN Ultra premium Junior Large Lamb - dry dog food - 12kg
, гаранция LINCOLN Ultra premium Junior Large Lamb - dry dog food - 12kg
, бърза доставка LINCOLN Ultra premium Junior Large Lamb - dry dog food - 12kg
, цена
, промоция
, отстъпка
, Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, DLPLNLKAS0005 характеристики
, DLPLNLKAS0005 спецификации
, DLPLNLKAS0005 review
, DLPLNLKAS0005 сравнение
, DLPLNLKAS0005 отзиви
, DLPLNLKAS0005 намаление
| Additional features: | Growth period |
| Product category : | Dry food |
| Size of breed: | Large breed 25 - 45 kg |
| No artificial colours: | Yes |
| Main flavor: | Lamb |
| Weight range: | 10 kg - 15,9 kg |
| Age of the pet : | Junior |
| Sugar free: | No data available |
| Pet specific needs: | Growth period |
| Weight: | 12 kg |
| Package type: | Sack |
| Category: | For dog |
| Gluten free: | Yes |
| Dosage form: | Solid |
| Dog breed: | All breeds of large dogs |
| Soy free: | Yes |
| Crude ash: | 8% |
| Crude fibres: | 2.5% |
| Fat content: | 16% |
| Protein: | 26% |
| Moisture content: | 9% |





