
LINCOLN Ultra premium Adult Large and medium Beef with rice - dry dog food - 12kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPLNLKAS0002
- Тегло: 12.05kg
58.80€ (115.00лв.)
без ДДС: 49.00€ (95.84лв.)
Етикети:
LINCOLN Ultra premium Adult Large and medium Beef with rice - dry dog food - 12kg
, DLPLNLKAS0002
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете LINCOLN Ultra premium Adult Large and medium Beef with rice - dry dog food - 12kg
, цена LINCOLN Ultra premium Adult Large and medium Beef with rice - dry dog food - 12kg
, оферти LINCOLN Ultra premium Adult Large and medium Beef with rice - dry dog food - 12kg
, ревю LINCOLN Ultra premium Adult Large and medium Beef with rice - dry dog food - 12kg
, промоция LINCOLN Ultra premium Adult Large and medium Beef with rice - dry dog food - 12kg
, онлайн магазин LINCOLN Ultra premium Adult Large and medium Beef with rice - dry dog food - 12kg
, поръчай LINCOLN Ultra premium Adult Large and medium Beef with rice - dry dog food - 12kg
, LINCOLN Ultra premium Adult Large and medium Beef with rice - dry dog food - 12kg мнения
, LINCOLN Ultra premium Adult Large and medium Beef with rice - dry dog food - 12kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, {ucfirst}храна за кучета
, оригинален LINCOLN Ultra premium Adult Large and medium Beef with rice - dry dog food - 12kg
, гаранция LINCOLN Ultra premium Adult Large and medium Beef with rice - dry dog food - 12kg
, бърза доставка LINCOLN Ultra premium Adult Large and medium Beef with rice - dry dog food - 12kg
, цена
, промоция
, отстъпка
, Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, DLPLNLKAS0002 характеристики
, DLPLNLKAS0002 спецификации
, DLPLNLKAS0002 review
, DLPLNLKAS0002 сравнение
, DLPLNLKAS0002 отзиви
, DLPLNLKAS0002 намаление
| Package type: | Sack |
| Size of breed: | Medium breed 10 - 25 kg, Large breed 25 - 45 kg |
| Gluten free: | No data available |
| Category: | For dog |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Weight: | 12 kg |
| Sugar free: | No data available |
| Dosage form: | Solid |
| Dog breed: | All breeds of large dogs, All breeds of medium-sized dogs |
| Soy free: | Yes |
| No artificial colours: | Yes |
| Weight range: | 10 kg - 15,9 kg |
| Main flavor: | Beef |
| Additional features: | General health |
| Product category : | Dry food |
| Age of the pet : | Adult |
| Crude ash: | 8% |
| Crude fibres: | 7.5% |
| Fat content: | 15% |
| Protein: | 26% |
| Moisture content: | 9% |





