













Lenovo ZG38C06654 tablet case 25.6 cm (10.1") Folio Blue
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TABLEVTOR0099
- Тегло: 0.33kg
- SKU: TABLEVTOR0099
33.98€ (66.47лв.)
без ДДС: 28.32€ (55.39лв.)
Етикети:
Lenovo ZG38C06654 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Blue
, TABLEVTOR0099
, Lenovo
, Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, купете Lenovo ZG38C06654 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Blue
, цена Lenovo ZG38C06654 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Blue
, оферти Lenovo ZG38C06654 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Blue
, ревю Lenovo ZG38C06654 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Blue
, промоция Lenovo ZG38C06654 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Blue
, онлайн магазин Lenovo ZG38C06654 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Blue
, поръчай Lenovo ZG38C06654 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Blue
, Lenovo ZG38C06654 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Blue мнения
, Lenovo ZG38C06654 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Blue сравнение
, евтин Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, най-добър Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, нов Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, lenovo {ucfirst}смартфони
, таблети & аксесоари
, оригинален Lenovo ZG38C06654 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Blue
, гаранция Lenovo ZG38C06654 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Blue
, бърза доставка Lenovo ZG38C06654 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Blue
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, смартфони
, таблети & аксесоари в българия
, смартфони
, таблети & аксесоари techmag
, онлайн поръчка Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, магазин за Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ оферти Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, Lenovo TABLEVTOR0099 характеристики
, Lenovo TABLEVTOR0099 спецификации
, Lenovo TABLEVTOR0099 review
, Lenovo TABLEVTOR0099 сравнение
, Lenovo TABLEVTOR0099 отзиви
, Lenovo TABLEVTOR0099 намаление
EAN: 198155023347
MPN: ZG38C06654
Technical Specifications
| Warranty period | 2 year(s) |
| Compatibility | Lenovo Tab |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Product main colour | Blue |
| Material | PU plastic |
| Shoulder strap | No |
| Stand mode | Yes |
| Case type | Folio |
| Maximum screen size | 25.6 cm (10.1") |
| Built-in speaker(s) | No |
| Weight | 210 g |
| Width | 135 mm |
| Depth | 340 mm |
| Height | 402 mm |
| Built-in battery | No |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 3 x 20.4 x 29 cm
Weight: 0.33 kg

