













Lenovo ZG38C06653 tablet case 25.6 cm (10.1") Folio Grey
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TABLEVTOR0091
- Тегло: 0.33kg
- SKU: TABLEVTOR0091
31.75€ (62.10лв.)
без ДДС: 26.46€ (51.75лв.)
Етикети:
Lenovo ZG38C06653 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Grey
, TABLEVTOR0091
, Lenovo
, Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, купете Lenovo ZG38C06653 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Grey
, цена Lenovo ZG38C06653 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Grey
, оферти Lenovo ZG38C06653 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Grey
, ревю Lenovo ZG38C06653 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Grey
, промоция Lenovo ZG38C06653 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Grey
, онлайн магазин Lenovo ZG38C06653 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Grey
, поръчай Lenovo ZG38C06653 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Grey
, Lenovo ZG38C06653 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Grey мнения
, Lenovo ZG38C06653 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Grey сравнение
, евтин Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, най-добър Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, нов Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, lenovo {ucfirst}смартфони
, таблети & аксесоари
, оригинален Lenovo ZG38C06653 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Grey
, гаранция Lenovo ZG38C06653 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Grey
, бърза доставка Lenovo ZG38C06653 tablet case 25.6 cm (10.1) Folio Grey
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, смартфони
, таблети & аксесоари в българия
, смартфони
, таблети & аксесоари techmag
, онлайн поръчка Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, магазин за Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ оферти Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, Lenovo TABLEVTOR0091 характеристики
, Lenovo TABLEVTOR0091 спецификации
, Lenovo TABLEVTOR0091 review
, Lenovo TABLEVTOR0091 сравнение
, Lenovo TABLEVTOR0091 отзиви
, Lenovo TABLEVTOR0091 намаление
EAN: 198155023354
MPN: ZG38C06653
Technical Specifications
| Warranty period | 2 year(s) |
| Compatibility | Lenovo Tab |
| Product main colour | Grey |
| Shoulder strap | No |
| Material | PU plastic |
| Stand mode | Yes |
| Brand compatibility | Lenovo |
| Case type | Folio |
| Maximum screen size | 25.6 cm (10.1") |
| Built-in speaker(s) | No |
| Weight | 210 g |
| Depth | 340 mm |
| Height | 402 mm |
| Width | 135 mm |
| Built-in battery | No |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 3.2 x 19.9 x 29 cm
Weight: 0.334 kg

